/ / Šī sabiedrība piedāvā apmaksātu atvaļinājumu sievietēm to periodos

Šī sabiedrība piedāvā apmaksātu atvaļinājumu sievietēm to periodos

Uzsvars strādā sieviete

Neviens to nevar apskatīt: periodi var būt kopējie diksti. Un tas atzīst viens uzņēmums U.K.

Viens eksistē, pārvaldības sabiedrība, plānošajā mēnesī izveidosim oficiālu "periodu politiku", kas ļaus savām sievietēm strādāt savu darbu ciklu laikā. Šīs idejas mērķis ir atļaut darbiniekiem atbrīvoties no laika sāpēm, lai viņiem nebūtu jāsaskaras ar stigmatizāciju (vai jāizmanto slimības dienas).

Pierakstieties Sieviešu veselības jaunajā biļetenā, lai tas notiktu, lai iegūtu populārākos stāstus un veselības mācības.

"Mēs vēlējāmies tādu politiku, kas atzīst un ļauj sievietēm pavadīt laiku sava ķermeņa dabiskajam ciklam, nenododot to zem slimības etiķetes," teica Coexist direktors Beks Bakster The Guardian.

Beks saka, ka viņa ieguva ideju, jo viņa ir redzējusi pārāk daudz sieviešu darbā, kuri no saviem laikiem ir nomocījuši moku, bet uzskata, ka viņi nevar doties mājās.

"Pārāk ilgi apkārt ir bijis tabuperiodi - man ir sievietes, kas man stāsta, ka viņiem ir kauns, ka atzīst, ka viņiem ir sāpes, "saka Beks. "Es gribu, lai mēs iznīcinātu šo kaunu un nomainītu negatīvību ar pozitīvu."

Kaut arī Coexist darbinieki galvenokārt ir sievietes (tikaiSeptiņi no 31 darbiniekiem ir vīrieši), Beks saka, ka visi ir paņēmuši šo ideju, jo ... progresu. Un, lai gan termiņa atvaļinājums nozīmē, ka dažas sievietes birojā atradīsies mazāk, Beks uzskata, ka tas padarīs viņas personālu kopumā produktīvāku.

Um... Vai viņi vēlas atvērt ASV biroju? Hell, mēs nevaram pat saņemt oficiālu apmaksātu atvaļinājumu par bērnu.

Pievērs uzmanību: