/ / 8 lietas, ko mēs darām mūsu periodos

8 lietas, ko mēs darām mūsu periodos

Periods Sieviete

Reizi mēnesī mūsu iestādes vēlētos atgādināt mums, ka mēsvar padarīt mazuļus. Jā, tā ir privilēģija, bet tas var arī būt nelielas neērtības, lai to viegli. Lai to nedaudz nomainītu: ik pēc 27 līdz 30 dienām daudzi no mums ir HELL. Mums visiem ir dažādi veidi, kā tikt galā ar mūsu laika posmiem, taču noteikti ir daži universāli uzvedības veidi. Mēs esam apkopojuši sarakstu ar 8 lietām, kuras mēs bieži darām mūsu ikmēneša asiņošanas laikā - ka mums nav nekādu kauna.

1. Ēdot visu
Nekad nav pietiekami daudz sāls un cukurakad tante Flo ir pilsētā. Un jums nav jautājums, sakot tādas lietas kā "tante Flo pilsētā", uzņemot Talenti gelato kubli, kamēr jūsu ievērojamais cits / biroja palīgs / kabeļu puiš izskatās ar šausmām.

Periods Pārtika

2 Getting Really Creative ar papīra izstrādājumiem
Jums nav īsti grūts, kamēr neesat bijisjerry-rig maxi spilventiņu no tualetes papīra keramikas (vai papīra dvieļi, ja jūs tiešām izmisis). Visi vienkārši lūdzas, lai šis krasais apstākļu kopums nenotiek dienā, kad viņi valkā svārkus vai kleitu bez zeķēm, vai sliktāk - siksna. Ja kāda dāma staigā aizdomīgi palēnina aizņemtu ielu, tā ir mirusi piedošana: meitene ieguva Charminu, kas pildīta viņas apakšbiksēs.

3. raudāšana prieka asaras
Tad jūs esat pilnīgi piezemējies zonas - cienīgs laimīgsdejojiet, jo neesat bērns. Šķiet pretintuitīvi, lai satrauktu par asiņošanu, taču, kad jūs mēnesī neesat aprunājies, lai ieņemtu augli, tas ir patiešām terapeitiska izlaidums, lai atbrīvotu šos Tampax Pearls ar gusto.

Perioda meitene

4. Paziņojot, ka esat to dabūjuši
Kad mums vajag tamponu, mēs dosimies lieliskilai to iegādātos, pat ja tas nozīmē, ka tieši Bekija grāmatvedības birojā, uz kuru jūs nekad agrāk neesat runājis, ir jāmeklē, lai uzzinātu, vai viņai ir produkts.

5. Došanās uz vecenīte apakšbiksītēm
Jā, mēs visi esam iegādājušies apģērbuole "menstruālā cikla. Šajā spēlē nav kaunu - kāda ir jēga, iznīcinot katru apakšveļas pusi ar asinsizliešanas paliktņiem, ja jūs to vietā varat upurēt dažus drosmīgus pilnus Hanesu, lai izturētu nenovēršamo menstruālo pusi ik ​​pēc četrām nedēļām? Protams, jūs vienmēr varētu palielināt savu periodu biksītes spēli ar Thinx pāri.

Apakšbiksītes

6. Izvairīšanās no sporta vai pārvietošanās visos
Jūs esat uzpūšanās, asiņošana un vairāk nekā iespējams, amazliet velns. Skrejceļš būtu vienāds ar spīdzināšanas kameru. Pat ja fiziskā aktivitāte var pacelt garastāvokli, jūs nevarat pacelt ķermeņa svaru. Jūs satveriet dīvānu, līdz jūs vismaz pārietat uz gaismas plūsmas tamponu. Jūs neesat sava veida olimens pēc Dieva labad.

7. Jautājums: "Vai esmu traks?"
Tas nekad neizdodas, tu zināt ka tas ir PMS vai jūsu periods pilnā sparākas izraisa jūs vardarbīgi satikt pie kucēna vai svešinieku plecu slota, kas saka "atvaino mani" pārāk skarbi, bet tas neapgrūtinās jūs domāt, ka jums ir sabrukums. Kad jūsu emocijas beidzot izlīdzinās, jums ir atkārtota atklāsme, ka jūs patiešām esat viena līmeņa sieviete, kuras hormoni ieguva labāko no viņas. Tad visa skala atkārtojas nākamajā mēnesī. Ak, spēja slaucīt bērnus, tāda dīvaina dāvana!

Perioda meitene

8. Divus vārdus: augļa stāvoklis
Zem galda jūsu birojā, uz grīdasjūsu vannas istaba - pat parku sola dažreiz pietiks. Ja rodas smagi krampji, jūs pēkšņi spējat perfekti atkārtot nostāju, kuru esat saglabājis deviņus mēnešus mātes dzemdē. Sievietēm, kuras svētītas bez sāpēm, esiet pateicīgi, ka izvairieties no Midol gadījumiem un / vai vienmēr ziniet jaunākās sildīšanas spilvenu tehnoloģijas.

Visas animācijas izveidotas un / vai lejupielādētas, izmantojot giphy.com

Pievērs uzmanību: