/ / Šī 62 gadus vecā sieviete maksā 12 000 ASV dolāru vērtībā par narkotikām viņas maksts

Šī 62 gadus vecā sieviete maksā 12 000 ASV dolāru vērtu narkotiku cenu Vaginā

Nav noslēpums, ka maksts ir talantīgas ķermeņa daļas: tās var pašattīrīties, izspiest bērnu un acīmredzot pat uzglabāt 12 000 dolāru vērtu narkotiku.

Tā 62 gadus vecā vecmāmiņa nesen atklāja, kad viņa, iespējams, mēģināja nogalināt heroīnu, metu un marihuānu viņas maksts.

Saskaņā ar Nacionālais pasts, Linda Ethal Šeridāns mēģināja apmeklēt dēlukurš Kanādas Edmontonas institūtā kalpo jau 2013. gadā ... ar dažiem piederumiem, viņas maksts piespiests un slēpts starp viņas krūtīm. Viņa arī atveda savu 10 gadus veco mazuļu, un plāns bija palikt trīs dienas cietumā uz vietas. Bet ikdienas meklēšanā narkotiku sniffing suņi atrada narkotikas viņas.

Lindu aizveda uz vannas istabu, kur viņa nojauca narkotikas, kas bija iesaiņotas celofānā un prezervatīvos. Viņai arī bija krūšturis ar nikotīna plāksteriem, cigaretēm un hidromorfonu (opiātu).

"Viņai šķita neērti, ka tas noticis," koriģējošais virsnieks Brandy Swenson pastāstīja Nacionālais pasts. "Viņa patiešām vēlējās noņemt ķermeņa dobumu."

Bet šeit tas ir (vēl vairāk) interesants: Linda pagājušajā nedēļā teica Kanādas tiesai par vienu Edmonton Journalka viņa mēģināja kontrabandu narkotikas, jo viņa saņēma anonīmu telefona zvanu no vīrieša, kas draudēja nogalināt savu dēlu, ja viņa to nedarīja.

"Es baidījos par manu dēlu," viņa teica. "Es negribēju, lai viņu nogalinātu cietumā. Es jutu, ka man nebija izvēles šajā jautājumā. "(Lindas dēls arī saka, ka viņš nelūdza viņu ievest narkotikas.)

Linda saka, ka dažas dienas vēlāk narkotikas ieradās pa pastu brūnā aploksnē, jau ir iesaiņotas. Divas dienas vēlāk anonīms cilvēks atkal sauca un atkārtoja savus draudus - un tāpēc viņa to darīja.

Tagad Lindai ir četri valdījumā esošie skaitļi cilvēku tirdzniecībai. Mēs neesam pārliecināti, vai mums vajadzētu justies žēl par viņu vai kaunā par viņu ... varbūt mazliet no abiem?

Pievērs uzmanību: