/ / Seksuālā uzbrukuma jauni upuri nespēj rūpēties viņiem

Jaunie seksuālā uzbrukuma upuri neiegūst aprūpi, kas viņiem ir nepieciešama

Jauni pētījumi ir atklājuši, ka daudzi tīņi, kuri dodas uz ER pēc seksuālas uzbrukuma, nesaņem pienācīgu aprūpi.

Pētījums, kas tika publicēts pirmdien žurnālā Pediatrijaanalizēja gandrīz 13 tūkstošus gadījumu, kad seksuāla vardarbība cieta pret pusaudžiem, kuri pēc viņu uzbrukuma devās uz neatliekamās palīdzības nodaļu.

Kādi pētnieki konstatēja traucējumus: Tikai 44 procenti no seksuāli uzbrukuma pusaudžiem saņēma ieteikto hlamīdiju, gonorejas un grūtniecības testu, un tikai 35 procenti saņēma ieteikto ārstēšanu, lai samazinātu iespējamību saslimt ar hlamīdiju un gonoreju, kā arī saņemt ārkārtas kontracepciju.

Dažas neatliekamās palīdzības telpas pat nedeva ārstēšanu - pētnieki atklāja, ka ārstēšanas klāsts svārstījās no nulles pusaudžiem, kas tika ārstēti dažās slimnīcās, līdz 57 ārstētiem procentiem.

Ārstniecības un izmēģinājumu likmes bija atkarīgas no slimnīcas un viszemākās bija jaunākiem pacientiem.

Tikai 44 procenti no seksuāli uzbrukuma pusaudžiem saņēma ieteikto hlamīdiju, gonorejas un grūtniecības testu.

Pētījums arī atklāj, cik bieži pusaudzis ir seksuālsdiemžēl tas notiek daudz biežāk, nekā jūs domājat. Apmēram 25 procenti pusaudžu meiteņu un 10 procenti pusaudžu zēnu ir seksuāli uzbrukuši vai ļaunprātīgi izmantoti pirms 18 gadu vecuma.

Ir daži brīdinājumi - testēšanai unvismaz pētījuma rezultāti: Pētnieki saka, ka daži pusaudži var nebūt pārbaudīti vai saņēmuši ārstēšanu, jo uzbrukums nav saistīts ar dzimumaktu. ER ārstiem, iespējams, nebija pārbaudīti tīņi, kuri gaidīja aprūpi (nevis tūlīt pēc uzbrukuma vai nākošajā dienā). Visbeidzot pusaudžiem ir iespēja atteikties no testēšanas vai ārstēšanas.

Diemžēl seksuāla vardarbība ir problēmaArī amerikāņu pieaugušie. Saskaņā ar pētījumu, ko veic Slimību kontroles un profilakses centri, katru gadu ASV tiek izvarotas gandrīz divas miljons sieviešu, un gandrīz divas sievietes savā dzīvē piedzīvo seksuālu vardarbību, kas nav izvarošana.

Izkristalizācija var būt graujoša: upuriem var rasties posttraumatiskā stresa simptomi, attīstās STS un rodas nevēlama grūtniecība.

Kaut arī vīrieši, protams, var būt seksuālas vardarbības upuri, jaunākais pētījums atklāja, ka tas ir lielā mērā sieviešu problēma starp pusaudžiem, kuri meklē aprūpi: pēršana bija 93 procenti no upuriem bija sievietes.

Pievērs uzmanību: