/ / Noskatīties šo sievieti Vai kaligrāfija ar viņas maksts par apgaismojošu pieredzi

Skatīties šo sievieti Vai kaligrāfija ar Vagīnu par apgaismojošu pieredzi

maksts kaligrāfija

Šodienas laikrakstā dīvaini stāsti no apkārttīmeklī, ArtNet News ziņo, ka slavenā ķīniešu kaligrāfijas māksliniece ir izraidīta no Ķīnas Mākslinieku asociācijas, lai to gaidītu - viņa izrādes māksla atspoguļo maksts kaligrāfiju.

Videoklipu izrāde, kas tiek nosaukts ar nosaukumu "SeksuālaKaligrāfija "ir raksturīga sieviete, kas veic tradicionālo ķīniešu kaligrāfiju. Izņemot, tā vietā, lai noturētu kaligrāfijas suku tā, kā lielākā daļa no mums varētu būt, viņa notur suku ar maksts.

Saskaņā ar CAA, Sun Ping sniegumsgabals ir "vulgāra", "zemas klases" un "necivilizēta" - viss acīmredzami ir pamats izraidīšanai no mākslinieku asociācijas. Un CAA neapstājās vulgāri. Viņi turpināja pateikt, ka viņa seksuāla rakstura darbu ķermenis ir "nolaidis kaligrāfiju pēc vēlēšanās un raugās uz civilizāciju". Uzmini, ka viņiem to patiešām nepatīk.

Pierakstieties Sieviešu veselības jaunajā biļetenā, lai tas notiktu, lai iegūtu populārākos stāstus un veselības mācības.

63 gadus vecais ir novatorisks makstskaligrāfijas mākslas darbi kopš 2006. gada, pamatojoties uz pārliecību, ka sekss ir spēcīgs kanāls, kas izraisa tautu emocijas - mākslas gala izpausmi. Bet tas nav pirmā reize, kad Sun Ping ir saņēmis kritiku par savu avante garde mākslu. Mākslinieks arī ir pakļauts ugunim, kam ir īpašas bumbiņas no sieviešu kaunuma matu daļām viņa darbā.

Ja tu jautā mums, tad maksts kaligrāfija patiešām ir diezgan damn iespaidīga. "Seksuālās kaligrāfijas" zvaigzne ir acīmredzami sekojusi savam Kegelam.

Pievērs uzmanību: