/ / 8 Totally Not-Dumb Period Jautājumi jums

8 pilnīgi neklimba perioda jautājumi

sieviete, kas tur tamponu

Šajā pasaulē ir daži pārliecībasnāk pie mūsu periodiem: viņiem patīk ēst apakšveļu, maksāt pārsteiguma apmeklējumus un sarunāties saldējuma uzņēmumā. Viss pārējais var justies kā fantāzijas spēle vai fantastiska spēle. (Tā kā vaicājums gyno taisni uz augšu varētu nozīmēt tērēt vēl 30 sekundes rokām. #byefelicia.)

Tātad mēs noapaļojām augšējos sarkanā krāsā cienīgus jautājumus Sieviešu veselība lasītājiem bija par olu sarkanā plūdmaiņa un aizveda tos uz ob-gyn, lai taisni ierakstītu. Noklikšķiniet, lai izvairītos no ikmēneša noslēpumiem.

periodiski jautājumi

Kāpēc tas smarža funkcionālas leju tur laikā mana mēneša laikā?

Iespējams, ka pats laikmets nav smirdējis, bet, kad asinis nokļūst gaisā un sajaucas ar baktērijām un sviedriem, tad var sacīt: nogatavojies. Jūsu labākais smadzeņu aizsardzība ir mainīt jūsuTampons vai spilventiņi bieži (as asins uzkrājas un izkliedējas, smarža kļūs spēcīgāka), un, ja varēsiet, atlaidīsiet lejā ar ūdeni, saka Jessica Shepherd, MD, asistents klīniskajā akušerģijā un ginekoloģijā Illinoisas College of College Medicīna Čikāgā. (Siltā duša ir ideāla, bet izvairoties no super-skarbām ziepēm vai douching, kas var kairināt jūsu vajag.)

periodiski jautājumi

Kāpēc Mans periods ir asinis brūns pirmajām pāris dienām?

"Ko jūs redzat, ir tikai vecāka asiņaina," sakaAitu suns (Sarkanā krāsa laika gaitā kļūst brūna.) Tas varētu būt tādēļ, ka beidzot iznāk no atlikušā dzemdes uzliku no pēdējā cikla. Vai arī jūsu dzemde var vienkārši iztīrīt asinis lēnāk, dodot tai iespēju pirms nokaut savu tamponu. Nav nekas nepareizs ar lēni izlaižošu dzemdību, saka Shepherd, un, lai gan tā ir sava veida bruto un paliekoša, šīs brūnas lietas parasti nerada bažas.

periodiski jautājumi

2016-2017 sabrin97.org - Autortiesības uz tekstu, fotogrāfijām un video materiāliem, kas publicēti šajā vietnē, pieder to likumīgajiem īpašniekiem.