/ / Šī 19 gadu vecā pasaule izrādīja pasauli. Viņa Ileostomijas soma, lai padarītu skaistu punktu

Šis 19 gadu vecais ir parādījis pasauli. Viņa illeostomijas soma ir lieliska vieta

aimee, kam ir ostomija maiss

Nesenajā Facebook ziņā 19 gadus vecais AimeeRouski dalījās ar to, kā dzīvot ar Krona slimību, kopā ar attēliem no rētām un ileostomijas maisa. Iemesls: "Es vienmēr redzu ķermeņa pozas svarus, bet ne daudzi ir invaliditātes / neredzamās slimības," viņa rakstīja.

Meitene, no Liverpūles, Anglijā, paskaidroja, ka viņai vajadzīga maisa, jo viņas slimība ir izņemta no tā resnās zarnas, kakla un taisnās zarnas.

Krona ir iekaisuma slimībagremošanas trakts. Neviens nezina, kas izraisa mūža stāvokli, bet tas parasti sākas jaunākiem cilvēkiem vecumā no 15 līdz 45 gadiem. Zarnu iekaisums atstāj slimniekus ar sāpēm, vēdera krampjiem un caureju. Tā kā simptomi nāk un iet, un nav neviena pārbaudījuma, kas var diagnosticēt stāvokli, tas var ilgt mēnešus vai pat gadus, lai noteiktu, vai jums ir slimība.

Tāpat kā Aimee, līdz pat 75 procentiem no tiem irSaskaņā ar Krona un Kolīta fonda Ameriku, Krona slimībai būs nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās, bieži vien tā jāaprīko ar ileostomijas maisu, lai novirzītu atkritumus. Kā uzsvēra Aimee, daži cilvēki var atpazīt maisu, bet viņa iedvesmo citus pacientus ar šo spēcīgo vēstījumu: "Neviens nezina, ja vien tev to nepasakāsit," viņa rakstīja. "Cilvēki, kas zina, joprojām tevi mīlēs un joprojām atradīs tevi skaistu. Jūsu slimība nav nekas, par ko ir jākaunas vai jāuztraucas. "

Pierakstieties Sieviešu veselības jaunajā biļetenā, lai tas notiktu, lai iegūtu populārākos stāstus un veselības mācības.

Šis ziņojums ir koplietots vairāk nekā 5000 reižu, un tajā ir vairāk nekā 1600 komentāru. Mēs pievienojam šo vienu maisījumam: Bravo, meitene.

Pievērs uzmanību: