/ / A

A

smart tampon

"Es mīlu doties uz gyno!" teica neviens nekad. Protams, jūsu ikgadējais apmeklējums ir prioritāte, bet nevajadzētu būt ērtākam, lai paliktu pie sava maksts veselība visu gadu?

Tas ir Ridhi Tariyal un Stephen Gire jautājapaši pirms nākamā Gen Jane uzsākšanas 2013. gadā. Starta izveidē izveidots augsto tehnoloģiju tampons, kas paredzēts, lai izmantotu asins paraugus, lai ziņotu par lietotāja vagīnas veselību. Ridhi, uzņēmējs un zinātnieks Stefans, satikās ar Havārda infekcijas slimību laboratoriju un sazinājās ar viņu savstarpējo neapmierinātību ar medicīniskās pārbaudes procesu, kas īpaši attiecas uz sieviešu veselību.

Abi dibinātāji uzsver vajadzību diagnosticēt problēmu pirms tam tas iziet no rokām. "Mums bija jānāk klajā ar kaut ko, kas ļautu sievietēm uzzināt par šiem apstākļiem ātrāk nekā katru gadu," Ridhi stāsta FastCompany.com. "Jūs varat uzņemt slimību jebkurā laikā un ļaut tam sēdēt gadu, kamēr nākamajā apmeklējuma laikā var rasties sekas, kuras jūs nevēlaties. Sistēmai ir jāmaina."

Tomēr ir daudz iespēju doties, pirms atrodatiesvarēsiet paļauties uz šo produktu. Ridhi un Stefans nav spējuši atklāt informāciju par mehānismu, kas ir viņu "viedo tamponu" priekšā, jo viņi šobrīd veic klīniskos pētījumus.

"Mums jādodas uz vietu, kur mēs strādājam,kvalitatīvi testi pietiekamiem apstākļiem, kas faktiski padara par lietderīgu sievietēm pārbaudīt sev katru mēnesi, "saka Ridhi, kurš ir uzņēmuma izpilddirektors." Mūsu vīzija ir vadīt reproduktīvo veselību no menarbes līdz menopauzei. Mēs domājam par visiem veidiem, kā sievietes varētu atrast datus par viņu ķermeņiem noderīgas. "

Pierakstieties Sieviešu veselības jaunajā biļetenā, lai tas notiktu, lai iegūtu populārākos stāstus un veselības mācības.

Šī tehnoloģija varētu sniegt sievietēm vairākasdati par viņu vagīnas veselību, piemēram, hormonālo un auglības līmeni, kā arī endometrioze, cistas un audzēji, STS un citas infekcijas.

Kamēr produkts vēl ir agrīnā stadijāNākamais Gen Jane cer, ka nākamajā gadā būs darba prototips. Kā viņi norāda savā tīmekļa vietnē, arvien vairāk kļūst skaidrs, ka zināšanas patiešām ir spēks, tādēļ, kāpēc nepiemērot šo jēdzienu attiecībā uz katru jūsu veselības aspektu?

Pievērs uzmanību: