/ / Būt bez darba, varētu likt jums lielāku risku mirt no vēža

Būt bezmūžam var likt jums lielāku risku mirt no vēža

sieviete slimnīcas gultā

Bezdarbs sitiens. Un, ja jūs satverat ceļu jaunai gigai pēcrozei, šeit ir daži jaunumi, kas visvairāk neapgrūtinās jūs: saskaņā ar jaunu pētījumu, kas publicēts The Lancet, pētnieki uzskata, ka tam nav darbapaaugstiniet risku mirst no vēža. Konkrētāk, viņi saka, ka ekonomiskā lejupslīde 2008.-2010. Gadā bija izraisījusi papildu 260 000 vēža izraisītu nāvi visā pasaulē.

Tātad, kā viņi nonāca šajā nomācošajāsecinājums Pētnieki savāca datus no Pasaules Bankas un Pasaules Veselības organizācijas 75 valstīs, kas aptver laika posmu no 1990. līdz 2010. gadam (tas darbojas vairāk nekā 2 miljardiem cilvēku, FYI). Viņi analizēja datus divos veidos: ņemot vērā valstis, kurām ir vispārēja veselības aprūpe, un tām, kas to nedara.

Pētnieki pētīja "ārstējamu" vēzi(krūts vēzis sievietēm, prostatas vēzis vīriešiem un kolorektālais vēzis abos dzimumos, no kuriem parasti ir 50% izdzīvošanas rādītājs) un "neārstējami" veidi (plaušu vēzis un aizkuņģa dziedzera vēzis, kuriem abiem ir piecu gadu ilga izdzīvošana likme ir mazāka par 10 procentiem).

Izmantojot pirms 2008. gada tendences, viņi prognozēja vēža izraisīto mirstību vajadzētu ir bijusi un salīdzinājusi savus prognozes arfaktiskie dati no šī laika perioda. Ar pētniekiem apgalvojot, ka no 2008. līdz 2010. gadam no slimības nonākot vēl 260 000 cilvēku, ir lielāks pasaules bezdarba līmenis, cietušo veselības apdrošināšanas zaudējums un veselības aprūpes izdevumu valsts izdevumu samazināšana.

Pierakstieties Sieviešu veselības jaunajā biļetenā, lai tas notiktu, lai iegūtu populārākos stāstus un veselības mācības.

Bet šeit ir labas ziņas: pētījuma autori atzīmē to visi vēža tipi liecināja par mirstības samazināšanos kāpieaugušas valsts izdevumi veselības aprūpei. Pētnieki apgalvo, ka tas nozīmē, ka piekļuve veselības aprūpei ir nozīmīga loma, lai samazinātu ar vēzi saistīto nāves gadījumu skaitu. Patiesībā valstis, piemēram, U.K., Norvēģija un Kanāda, šajā laikā varēja izvairīties no vēža izraisītu nāves pieauguma, iespējams, pateicoties vispārējai veselības aprūpei.

Īsi sakot, ja bezdarba dēļ trūkst pārklājumair stāvējusi jūsu ceļā, lai saņemtu ārstu, lai pārbaudītu vai ārstētu, kas varētu izskaidrot lielas problēmas pa ceļu. Veselības aprūpes izmaksas ASV katru gadu pieaug, un tas ir sliktāks sievietēm nekā vīriešiem. Tātad, kamēr universālā veselības aprūpe šajā valstī ir karsts politisks temats, šis pētījums padara diezgan grūts labs arguments, ka tam ir nopietnas nopelnas.

Pievērs uzmanību: