/ / U.S. sieviete ir diagnosticēta ar pilnīgi pret narkotikām izturīgu Superbug

U.S. sieviete ir diagnosticēta ar pilnīgi pret narkotikām izturētu Superbug

e coli

Tas var izklausīties kā plaknes līnija tieši nopēcapokaliptiskā TV šova, bet tas ir ļoti, ļoti reāli: 49 gadus vecā sieviete nesen pārbaudīja pozitīvu baktēriju celmu, kas ir pilnīgi izturīgs pret visām antibiotikām. Šis ir pirmais zināms kaut kas līdzīgs gadījums ASV.

Ziņojumā, ko vakars izdeva departamentsno aizsardzības (DOD), ārsti atklāja, ka sievietei ir pret zāles izturīga E. coli infekcija. Viņu ārstēja ambulatorajā militārā ārstniecības iestādē Pensilvānijā un viņam tika ievadīts kolistins - zāles, ko bieži lieto superbugu ārstēšanai. Tas ir, kad ārsti atklāja, ka viņa ir izturīga pret šo "pēdējo iespēju" narkotiku.

Saskaņā ar Ņujorkas Laiks, tagad pacientam ir labi. Bet DOD saka, ka tā strādā ar Slimību kontroles un profilakses centru, Pensilvānijas Veselības departamentu un vietējām veselības nodaļām, lai novērstu šo superbug izplatību.

Pierakstieties Sieviešu veselības jaunajā biļetenā, lai tas notiktu, lai iegūtu populārākos stāstus un veselības mācības.

Sabiedrības veselības aizsardzības amatpersonas pirmo reizi uzzināja par kolistina rezistento celmu novembrī, kad to atklāja cūkas, neapstrādāta cūkgaļas gaļa un daži cilvēki Ķīnā, saskaņā ar Washington Post. Nav skaidrs, kā Pensilvānijas sieviete tika inficēta, bet CNN ziņo, ka pēdējās piecos mēnešos viņa nav ceļojusi ārpus ASV.

Pasaules Veselības organizācija (PVO) paziņo, kaantibiotiku rezistence ir "viens no lielākajiem draudiem globālajai veselībai mūsdienās". Tātad, ko tas nozīmē jums? PVO ir daži ieteikumi: Novērst infekcijas, mazgājot rokas uz zāļu reģistru, atjaunojot vakcīnas, izmantojot antibiotikas tikai tad, kad to parakstījuši doci, lietojot pilnu recepti, un nekad nevienam citam nekombinējot antibiotikas. Plus, FoodSafety.gov aicina visu gaļu, mājputnus un zivis gatavot tā pareizai iekšējai temperatūrai, lai iznīcinātu baktērijas un vīrusus.

Pievērs uzmanību: