/ / 6 Gūžas matu mīti ir laiks, kad jūs pārtraucat ticēt

6 Gūžas matu mīti ir laiks, kad jūs pārtraucat ticēt

kaunuma matu mīti

Nosauciet to par burvju paklāju. Jūsu krūms. Jūsu laimīgā taka. Ir arī daudzi vārdi par kaunuma matiem un daudz baumas arī par jūsu dāmu drānām. Mēs pievērsāmies ekspertiem, lai nošķirtu faktu no daiļliteratūras, kad runa ir par zemi.

kaunuma matu mīti

Realitāte: Patiesībā, gluži pretēji. Ganāmie mati darbojas kā baktēriju audzēšanas vieta. "Nav nekādas šaubas par to, ka šajā apgabalā mati nav tīrāki tikai tādēļ, ka mati nesatur baktērijas," saka Wendy Askew, M.D., ob-ginekins ar Sieviešu veselības institūtu San Antonio. Kaut gan pētnieki nav pētījuši baktērijas konkrētos kaunuma matus, pētījumos ir parādījušies satraucoši daudzi baktērijas Pīļu dinastijastila bārdas, saka Askew.

Tomēr daudzas sievietes nepareizi uzņemas kaunuma matusaizsargā tos no dzimumorgānu kondilomām un STS, kas rodas no saskares ar ādu uz ādu. "Vienīgi kaunuma māti nav pietiekami, lai pasargātu no STS," saka Ņujorkas dermatologs Sejal Šahs, M.D. un RealSelf līdzstrādnieks. Patiesībā tas varētu palīdzēt vīrusu uzplaukt. Ķīniešu pētījumā tika secināts, ka HPV, kas atrodas cilvēka kaunuma audos, varētu izraisīt ar HPV saistītas problēmas sieviešu partneru vidū.

kaunuma matu mīti

Realitāte: Tas atšķiras no sievietes līdz sievietei. Daudzi domā, ka gurnu mati noved pie mazāka berzes starp lapām, padarot sexytime nedaudz gludāka. (Un kaunuma matus palīdz nostiprināt un aizsargāt teritoriju, saka Šahs.) Bet dažas sievietes dod priekšroku intensīvākai sajūtai, kas notiek, kad viņi

</ Article>
Pievērs uzmanību:
2016-2017 sabrin97.org - Autortiesības uz tekstu, fotogrāfijām un video materiāliem, kas publicēti šajā vietnē, pieder to likumīgajiem īpašniekiem.