/ / Kāpēc ārsti, kuri izraksta antidepresantus apstākļiem, kas nav depresija?

Kāpēc ārsti, kuri izraksta antidepresantus apstākļiem, kas nav depresija?

sieviete, kas lieto antidepresantus

Anēmeranti ir nozīmīgi depresijas ārstēšanā. Bet saskaņā ar jaunu pētījumu, kas publicēts JAMA, nosacījumu ārstēšanai tiek izmantoti gandrīz puse no katru gadu rakstītām receptēm par antidepresantiem cits nekā depresija. Kas dod?

Pētījumā pētnieki pētīja 10 gaduselektronisko medicīnisko datu vērtībā - kopumā 100 000 receptes, ko raksta 160 ārstiem 20 000 cilvēkiem, un konstatēja, ka antidepresantus arī iznīcina tādām problēmām kā trauksme, bezmiegs, sāpes, bulīmija un ADD.

Lai gan šajā pētījumā galvenā uzmanība tika pievērsta receptēm, kas veiktasKvebekā, pētnieki norāda, ka ASV antidepresantu lietošana pēdējo gadu desmitu laikā ir pieaudzis. Patiesībā, saskaņā ar Slimību kontroles un profilakses centru laikā no 1988. Līdz 2008. Gadam tā ir pieaudzis par 400 procentiem, pagājušā gada dati ir pieejami.

Pierakstieties Sieviešu veselības jaunajā biļetenā, lai tas notiktu, lai iegūtu populārākos stāstus un veselības mācības.

Tātad ir antidepresanti, kas palīdz līdzsvarot ķīmiskās vielas serotonīnu un dopamīnu jūsu smadzenēs, kaut kādā veidā izārstēt - visu narkotiku?

"Manā praksē un pieredzē mēs esam atradušika antidepresanti palīdz daudzos apstākļos, tai skaitā kairinātā zarnu sindromā, bulīmijā un pat trauksmē, "saka Nicet Sonpal, M.D., Ņujorkas Touro Medicīnas koledžas klīniskā profesora asistents.

Un plaša antidepresantu lietošana aDažādos jautājumos ir jēga, saka Sonpal. "[Miesa ķermeņa savienojums ir] tik daudz spēcīgāks, kā mēs aplēsinām un atklāti pat saprotam," viņš saka. "Mūsu smadzenēs, garastāvoklī un izvietojumā ir mijiedarbība ar pārējo mūsu ķermeni." Serotonīns un dopamīns, piemēram, tiek atrasts arī jūsu zarnās.

Tomēr, lai gan daži antidepresanti ir FDA apstiprināti ģeneralizētas trauksmes traucējumi, JAMA pētījuma autori norāda, ka nav grūtikas pierāda, ka antidepresanti strādā, lai ārstētu citus apstākļus. Šobrīd viss pārējais ir anekdotiski pierādījumi. Ceram, ka šis pētījums iedvesmos vairāk pētījumu, kas jāveic.

Pievērs uzmanību: