/ / Vislabākais, ko teikt kādam, kas cīnās ar garīgo slimību, nav nekas

Labākais, ko teikt kādam, kurš cīnās ar garīgo slimību, nav nekas

Grace mansion intervija

Nav viegli noskaidrot, ko teikt, kad adraugs atzīst, ka viņi cieš no garīgās slimības. Un izredzes, ka jūs atradīsiet sev šajā scenārijā, ir biežāk nekā jūs domājat: septiņdesmit astoņi procenti sieviešu ir aizdomas, ka viņiem ir garīga slimība, un 65 procenti ir diagnosticēti ar vienu, saskaņā ar nesen veikto pētījumu Sieviešu veselība un Nacionālā alianse par garīgo slimību.

Tieši tāpēc mēs lūdzām Sieviešu veselība Galvenā redaktore Amy Keller Laird un Ņujorkas Pirmā lēdija Chirlane McCray par viņu padomu Facebook Live jaunajā diskusiju diskusijā Gracie Mansion.

"Klausieties bez tiesas," saka Čirlāns, kurš irstrādājot ar savu vīru, Ņujorkas pilsētas mērs Bill de Blasio, lai mainītu sarunu par garīgajām slimībām ar viņu "Thrive NYC" iniciatīvu. "Pārliecinieties, ka cilvēkam nav nekādu tiešu briesmu ... Viss ir ļoti rūpīgi klausīties, ko cilvēks saka viņi to sakot. "

Neaizmirstiet ņemt to, ko saka tavs draugsnopietni un saprotot, ka viņu garīgās slimības nav tikai fāze, kas iet, Amy saka. Viņa piebilst, ka ir svarīgi konkrēti jautāt savam draugam: "Ko es varu darīt jums?"

Aleksandra Akmens, viena no sievietēm, kas viņu dalījāsArī personīgā pieredze ar garīgajām slimībām mūsu maija izteiksmē arī ir nosvērta. "Viena no labākajām lietām, ko var paveikt draugs vai ģimenes loceklis, ir zināt viņu robežas," saka Aleksandra. "Klausieties uzmanīgi un empatītiski, bet ... saproti, ka jūs nevarat aizstāt ieguvumus un resursus, kas garīgās veselības speciālistiem piemīt."

Apakšējā līnija: Garīgās slimības ir problēma, kas tieši vai netieši ietekmē mūs visus. Un runā par to palīdz.

Iet uz mūsu garīgās veselības izpratnes centru, lai iegūtu vairāk stāstu par īstām sievietēm, un uzziniet, kā jūs varat palīdzēt pārtraukt stigmatizāciju, kas saistīta ar garīgajām slimībām.

Pievērs uzmanību: