/ / 6 Fakti par IUD, kas var tikai pārliecināt jūs iegūt vienu

6 Fakti par IUD, kas var tikai pārliecināt jūs, lai saņemtu vienu

iud

Funny or Die ir ievietojis ne vienu, ne divus, bet apuse duci IUD skits (starring celebs, piemēram, Jessica Biel). Sociālo plašsaziņas līdzekļu lietotāji pārsteidza #TeamIUD. Viena sieviete pat dzīvo tweeted viņas iekļaušanu, jo daudzi vairāk iesaistīties rīcībā: Apmēram četriem miljoniem šobrīd ir ilgstošas ​​ierīces, kas ir 415 procentiem pieaugums kopš 2002. Labs gabals no šiem lietotājiem ir ārsti; 40 procentiem tagad ir IUD, salīdzinot ar tikai 16 procentiem, kas atrodas uz tabletes. Un gandrīz visi pacienti tagad var saņemt tos bez maksas (Affordable Care Act, FTW!).

Tas viss padara IUDs vienu reizi vilinošu, jo a70. gadu versija izraisīja dzīvībai bīstamas infekcijas - šķiet, ka tā ir neuzmanīga. Tomēr mēs joprojām dzirdam stāstus par sievietēm, kurām bija neērtības ievietošana vai kuriem jau ir bijusi divu collu T formas ierīce, kas tiek izmesta no savām vietām dzemdes vidū. Tātad, vai jums ir IUD? Ļaujiet šiem numuriem kļūt par jūsu ceļvedi.

iud infographic

Lai uzzinātu, kā pārbaudīt, vai jūsu IUS ir vietā, uzziniet, vai ir notikusi JŪSU izdevums Sieviešu veselība, tagad ir pieejami kiosks.

Pievērs uzmanību: