/ / 5 lietas, kas notiek jūsu ķermenī, kad jūs pārtraucat valkāt papēžus

5 lietas, kas notiek jūsu ķermenī, kad jūs pārtraucat valkāt papēžus

Katrā sievietē dzīvo laiks, kadvalkājot papēži vienkārši nav tā vērts. Pīķa pirkstiņi, trīs papildu collas augstuma un tas, ka jūsu kājas izskatās lieliski viņiem pieturas pārsvarā blisteri, bunions un jūsu ātri izbalināt gribu dzīvot.

Zvana vairāk un vairāk, tāpat kā jūsu attieksmeaugsta papēža? Šeit ir piecas lietas, kas notiek, kad jūs pacelstat papēžus, kas tikai var likt jums pensijā labu. (Vai vismaz jūs nogādāt tos savā maciņā un mainīt viņus, tiklīdz jūs nokļūsiet vakariņās.)


Papēži var padarīt jūsu kājas izskatās ilgi, bet ditching tos padarīs jūs kājas būt ilgi (vai vismaz garšer) Vienā 2012. Gadā publicētajā pētījumā Lietišķās fizioloģijas žurnāls, pētnieki atklāja, ka ierastais papēža īpašniekiemne tikai staigāt ar īsākiem soļiem (gan tad, ja viņi valkā papēžus un iet ar basu); viņiem ir arī īsāks teļa muskuļi. Tas ir tāpēc, ka, ja jūs esat pieraduši pie kājām ar savu kāju norādīja, jūsu papēdis pavada daudz sitienu, kas reti stiepjas līdz pilnam dabiskajam garumam. Piemēram, pētnieki apgalvo, ka stiepšanās, putu virpošana un, pats galvenais, pastaigas ar atbalstāmajiem dzīvokļiem palīdzēs jūsu teļiem atgriezties savā bijušajā godībā.

SAISTĪTĀS: 7 labākie vingrinājumi sievietēm, kas valkā papēžus


Papēži padara jūsu muca izskatās pārsteidzošs aiemesls - tie nomierina jūsu iegurni, piespiežot jūsu derriere atpakaļ atpakaļ. Tas rada lielāku spiedienu uz mugurkaula jostas daļu, kā arī muskuļus, kas to stabilizē, saka New York City chiropractor Todd Sinett, author of 3 nedēļas uz labāku muguru. Dažas sievietes ar augstu papēžu var pat pieredzikaut ko sauc par spondilolisthesis - viena skriemeļa izliece uz priekšu pār citu, kā rezultātā rodas nervu bojājumi un sāpes. Tomēr, atņemot tos, mugurkauls automātiski atgriežas savā pareizajā astronomiskajā stāvoklī, samazinot stresu, kas novietots muguras lejasdaļā, un atvieglo sāpes, pat ar spondilolistēmu.


Tas ir tāpēc, ka valkāt papēži ne tikai saīsinajūsu teļi, tas saīsina jūsu Ahileja cīpslas. Kad jūs pēkšņi pārietat uz dzīvokļiem, paceļot kāju 90 grādu leņķī, jūs saskaras ar spriedzi pārāk necaurlaidīgiem cīpsliem, saka pandiatrijas medicīnas ārsts Krista Archer, Amerikas kāju un potīšu ķirurgu koledžas un personāla asociētais loceklis. Ņujorkas filiāles Lenox Hill slimnīcas loceklis. Cilvēkiem ar plantāra fascītu, audu bieza joslas iekaisums, kas savieno papēdi ar pirkstiem, tas var saasināt esošās papēža sāpes. Citos gadījumos pirmo reizi var rasties papēža sāpes. Dažas dienas, nedēļas vai, ja jūs praktiski dzīvojāt papēžos jau pirms mēnešiem, cīpsle atgriezīsies pie normālā garuma, jūsu papēža sāpes samazināsies, un jūsu papēži var kļūt pat laimīgāki nekā sākumā.

SAISTĪTĀS: 6 veidi, kā jūs varētu kaitēt jūsu kājām


Neatkarīgi no tā, cik lielā mērā jūsu muca paliek, kad tuvalkājiet papēži, jūsu smaguma centrs paceļas no tā, kur tai vajadzētu būt. Tas nozīmē papildu celmu cīpslām un saites jūsu ceļgaliem, saka Archer. Izrādās, ka risinājums ceļu problēmām varētu būt "pārtraukt darboties" galu galā.

SAISTĪTĀS: 6 karsto papēžu pāris, kas nemulsīs jūsu kājas


Regulāra augsts papēža nodilums var pārtrauktviegli, pat ja tev gadās valkāt dzīvokļus tajā pašā dienā. Gadījums: Dienvidkorejas aviosabiedrības pavadoņu apmācība 2015. gadā pētījumā atklāja, ka tikai daži gadi no regulāras augstpapēžu nolietojuma noved pie stiprības nelīdzsvarotības starp potīšu un priekšējo un aizmugurējo plecu sānu muskuļiem, kā rezultātā potīšu nestabilitāte un dramatiski sliktāks līdzsvars. Tomēr, izvairoties no plakanā kājām, muskuļi jūsu ķermeņa zonā un ap to izraisa tādu darbību, kas veicina labāku potīšu stabilitāti un līdzsvaru, teiksim pētnieki. Visu daudz vieglāk iegūt dejotāja ideālas pozas.

Pievērs uzmanību: