/ / Tas ir veids, kā sievietes jūtas par vārda "maksts" teikšanu: skatīties video

Tas ir veids, kā sievietes jūtas par vārda "maksts" teikšanu: skatīties video

Vaginas. Visām sievietēm ir viena, bet cik ērti mēs patiešām jūtamies par to, ka metot vārdu ikdienas sarunā? Saskaņā ar pētījumu, kas publicēts pirmdien, ne visi ir forši, sakot, ka tas ir skaļš.

Aptauja, kurā piedalījās 1000 britu sieviešu, ko veicis olnīcu skaitsApvienotās Karalistes organizācija Cancer Action konstatēja, ka divas trešdaļas no tiem vecumā no 18 līdz 24 gadiem, kuri piedalījās, teica, ka viņi būtu pārāk neērti, lietojot vārdu "maksts" doktora birojā, salīdzinot ar tikai vienu no desmit sievietēm vecumā no 65, kas teica to pašu. Un 57% aptaujāto jaunāko sieviešu apgalvoja, ka drīzāk Google saviem simptomiem nekā apmeklē ob-gyn. (Un, lai būtu skaidrs, mēs tehniski runājam par vulvas šeit, nevis tikai vagīnas - lai gan lielākā daļa cilvēku šobrīd izmanto diezgan daudz aizstājējus.)

SAISTĪTĀS: 12 veidi, kā parādīt savu maksts vairāk mīlestību katru dienu

Olnīcu vēža darbība veicināja apsekojumujaunākām sievietēm runāt par viņu ginekoloģisko veselību un parādīt, ka olnīcu vēzis var notikt jebkurā vecumā, ne tikai tad, kad esat vecāks. (Saskaņā ar Amerikas vēža biedrības teikto, olnīcu vēzis ir piektais sieviešu vēža iznīcinātājs ASV)

Lai redzētu, vai tas bija tikai Lielbritānijas parādība, mēsnolēma lūgt mūsu lasītājiem, kā viņi jūtas par vārdu maksts. No 668 sievietēm, kuras atbildēja, milzīgi 80 procenti teica, ka ir pilnīgi apmierināti ar to, savukārt 10 procenti teica, ka viņi nicina vārdu un veido citus nosacījumus. Pārējie 10 procenti teica, ka viņi vienkārši izvairās runāt par šo ķermeņa daļu kopumā. "" Vagina "noteikti ir neērts vārds sakot sarunā," teica kāds no mūsu lasītājiem, kurš veica aptauju. "Ja es noteikti to pieminēju, es parasti mēģinu to padarīt par joks, lai mazinātu spriedzi. Tātad es ironiski saucu par" va-jazz "vai" va-jay-jay ". Guļamistabā mans vārds noteikti ir "incītis". "

Radošie vārdi mūsu lasītājiem teica, ka viņi sauc par viņu maksts? Sieviešu dārgakmens, aizliegtais auglis, zaļākas ganības, mārīte, kečups un zeme zemāk, lai nosauktu dažus.

Tad mēs paņēmām lietas tālāk un jautāja Sieviešu veselība redaktori, lai atkārtoti vārdu "maksts" skaļi undalīties ar citiem vārdiem, kurus viņi vēlētos izmantot, lai apzīmētu viņu dāmu daļas (ja mēs, mēs pilnībā apzināmies, ka šeit ir izmantota eifēmisma ironija). Noskatīties sajūsmu, kas notika:

SAISTĪTĀS: Kas notika ar 10 puišu vadītājiem pirmo reizi viņi redzēja maksts personīgi

"Visbeidzot, ja jums par to ir jārunā, un jums ir neērti sakot šo vārdu, jums vajadzētu vienkārši piezvanīt tā, kas tev būtu visērtākais," teica kāds no mūsu redaktoriem. "Bet tas ir tikai maksts. "Vārds.

Pievērs uzmanību: