/ / Kāda ir tava sāpīga problēma?

Kāda ir tava sāpīga problēma?

Elle Macpherson, iespējams, testē tā pH. Bear Grylls ir dzēris viņu. Skaistuma iedoma ir dažas sievietes mitrina ar viņu. Tas ir pareizi, pīle ir #trending. Un, lai gan jūs varētu nedomāt par to daudz domāt, kamēr jūs neatlaidīsieties vannas rindā, un, dodot urīnam labu izskatu (vai, uzdrošināsies teikt, šņaukties) -being.

Pārāk slikti daudzi no mums izturas pret tualeti kā Vegas: Kas notiek tur tur paliek, pat ja mums ir problēmas. Vairāk nekā puse no mums saņems urīnceļu infekciju (UTI), līdz 43 procentiem ir hiperaktīva urīnpūšļa (OAB), un astoņos astoņos gados pacienti saskaras ar stresa nesaturēšanu (vēdināšana, kad notiek čūšana).

Bet sievietes bieži vien ir neērti, lai audzinātusaka ar Richard Lee, M.D., Weill Cornell Medicīnas koledžas uroloģijas asistentu. Vidējais gal ilgst sešus ar pusi gadus, lai meklētu diagnozi. Nav pieņemams! Tas ir iemesls, kāpēc mēs pārtraucam zīmogu šajā tabu tēmā un noapaļo visus svarīgākos lēmumus par jūsu zelta smidzināšanu.

SAISTĪTĀS: 5 Atbildes uz jūsu Burning Pee jautājumiem

Lai uzzinātu, kāda ir jūsu problēma, apskatiet šo ērto rokasgrāmatu.

Jūsu problēma: Stresa nesaturēšana
Er, vai es vienkārši ...? brīži ir bieži sievietēm, kuras jebkad ir iegādājušās no maksts. Turklāt 30 procenti no mums ir noplūduši, veicot vingrinājumus, it īpaši darbībām, kas veic atkārtotu spiedienu uz urīnpūsli.

Jūsu atbrīvojums: Izmantojot Kegels, veidojiet spēcīgu iegurņa grīdu: Trīsdesmit reizes dienā, saspiediet urīna muskuļus, turiet 10 sekundes, tad atlaidiet. Vai arī izmēģiniet jogu (parādīts, lai samazinātu pilienu līdz pat 30 procentiem), izgrieztu urīnpūšļa kairinātājus, piemēram, kofeīnu un alkoholu, vai arī jautājiet savam dokumentam par Rx meds.

SAISTĪTĀS: Kāpēc tu

Pievērs uzmanību:
2016-2017 sabrin97.org - Autortiesības uz tekstu, fotogrāfijām un video materiāliem, kas publicēti šajā vietnē, pieder to likumīgajiem īpašniekiem.