/ / 5 Atbildes uz jūsu Burning Pee jautājumiem

5 Atbildes uz jūsu Burning Pee jautājumiem

Diviem numuriem var būt saviņainas emocijzīmes, bet urīns ir pirmais numurs, kas piedāvā pazīmes par savu veselību. Laiks reģistrēties Pee U. Pārbaudiet atbildes uz dažiem no jūsu visvairāk dedzināšanas pīrāga Q "zemāk.

Es dzirdēju, ka pīle var nebūt sterila. Kas?
Mēs zinām, vai ne? Šogad jaunās DNS pārbaudes metodes atrada veselīgu sieviešu urīnā esošās baktērijas, liekot šo ilgstošo pārliecību uz jautājumu. Pētnieki cer, ka šī informācija kādu dienu palīdzēs dociem labāk ārstēt urīnpūšļa problēmas, bet šeit tas nozīmē, ka tas jums tieši tagad ir: vairs nezināt, kāda ir medūzu dzeltne, kas jebkurā gadījumā neizdodas (tas var izraisīt venozu šūnu injicēšanu ādā atbrīvo vairāk toksīnu), saka toksikologs Christopher Holstege, MD. Kas attiecas uz potenciāli netīru tualetes sēdekli? Izvairieties no tā, ja jums ir izgriezts jūsu ass, bet FYI: tālrunis veic vairāk baktērijas.

SAISTĪTĀS: Vai Peeing par medūzu Sting patiešām atbrīvo sāpes?

Vai "lauzta zīmogs" ir reāls?
Vārdu sakot, nē. Faktiskais iemesls, kāpēc jūs esat BFF ar bāra vannasistabas pavadonis? Jūsu urīnpūslis mēģina izgāzt visu šo lieko šķidrumu. Turklāt alkohols ir diurētiķis, kas nozīmē, ka pēc apmēram diviem dzērieniem jūsu nieres izraisa mazāk ūdens, un tā vietā to pārvērš urīnā. Tur ir arī prātā-pār-urīnpūšļa elements: tikai domājot, ka jums vajadzēs vairāk pieskārienu, tas var notikt. Cue flush.

Kāpēc daži cilvēki dodas pirms peeing? Es dzirdu, ka darba vannas istabā daudz!
Relaksējoša iegurņa grīdu muskuļi palīdz iegūt jūsuplūsma notiek, bet tā var arī ļaut anulītes un taisnās zarnas palēnināšanos, kas var izraisīt to, ka jūs varat izsmiekrot vienu no tām, jo ​​īpaši, ja jūs nesen esat lietojis gāzu ražošanas grub (piemēram, pupiņas), saka Tyler Muffly, MD, urogunekologs pie Kolorado Universitāte.

SAISTĪTĀS: Jūsu ceļvedis pieklājīgai izpētei

Pievērs uzmanību:
2016-2017 sabrin97.org - Autortiesības uz tekstu, fotogrāfijām un video materiāliem, kas publicēti šajā vietnē, pieder to likumīgajiem īpašniekiem.