/ / 10 veidi, kā palielināt jūsu enerģiju 10 minūtēs vai mazāk

10 veidi, kā palielināt savu enerģiju 10 minūtēs vai mazāk

Palieliniet savu enerģiju

Protams, jūs varētu sasniegt kafijas dzērienu, kad tunepieciešams pick-me-up. Bet tas nav vienīgais (vai pat visefektīvākais) veids, kā palielināt enerģijas līmeni. Mēs izmantojām ekspertus un pētījumus, lai atrastu 10 veidus, kā justies vairāk iedvesmojoties lidojumā. Bonuss: tie nesniegs jums dusmas vai kafijas krāsas zobus.

10 veidi, kā uzlabot enerģijas infografiju

Tālāk ir sniegta informācija par katru stratēģiju.


Jūsu ķermenis darbojas ar daudzām lietām, bet tāViens cipars ir skābeklis. Mēģiniet veikt dažas dziļas vēdera elpas, paplašinot savu ribcage un kuņģi ar katru ieelpot un stumšanas jūsu vēders pogu jūsu mugurkaulā ar katru izelpas. Tādā veidā jūs saņemsiet vairāk skābekļa jūsu smadzenēs un visā ķermenī, lai sniegtu jums tūlītēju enerģijas vilni, saka Barbara Walker, Ph.D., klīniskā un sporta psihologa ar Cilvēka darbības centru Sinsinati.


Ir iemesls, kāpēc jūs nevarat strādāt bez jūsumīļākās melodijas. Pētījumi pastāvīgi parāda, ka cilvēki instinktīvi sinhronizē mūzikas kustības un izpausmes. Tātad spēlējiet dažas optimistiskas, enerģiskas dziesmas, un jūs automātiski sajutīsiet to pašu, saka Walkers. (Ja tev izdosies atbrīvoties no dažām deju kustībām, vēl labāk, viņa saka.)


Neatkarīgi no tā, vai jūs stiept, staigāt, izpildiet dažus asanas vai izgriezat dažus burpes, jūs varat sagaidīt ilgstošu pick-me-up. Patiesībā pārskatā, kas publicēts 2008 Sporta psiholoģija un vingrinājumi, pētnieki konstatēja, ka treniņi ir tik īss kā 10minūtes ilgst līdz četrām stundām. "Lielākajā šūnu līmenī, kad jūs trenējat, jūsu mitohondriji nonāk pie rīkiem, lai radītu ATP, ko izmanto enerģijai, lai tiktu galā ar jūsu ķermeņa prasībām," saka treneris Mike Donavanik, sertificēts spēku un kondicionēšanas speciālists. Pat staigājot pa biroju, jūsu asinis samazināsies, jo skābeklis sasniedz savu nogurušo komandu centru, viņš saka. Ja vēlaties kaut ko darīt nedaudz enerģiskāk, iepazīstieties ar Fit in 10 DVD no mūsu māsas publikācijas, Profilakse.


Sasniedzot savu augsto O atbrīvo kokteili noneirotransmiteri un hormoni, ieskaitot dopamīnu, prolaktīnu, serotonīnu un oksitocīnu. "Ja jūs to vēlēsities, tas radīs lielāku spēju koncentrēties un koncentrēties un pēc tam iegūt garīgu skaidrību un enerģiju," saka Alyssa Dweck, M.D., līdzautors V ir Vagina. Viņa saka, ka, dubultklikšķinot uz peles pašas, pogas var būt daudz enerģiskākas nekā partnerattiecīgā sesija mašīnā, kas, visticamāk, būs akrobātiska, nosvīdusi un ļaunprātīgi iztukšosies.


Izstrādājiet vai sit uz stenda; saskaņā ar pārskatu, kas publicēts Vācijā, viss, kas nepieciešams, lai palielinātu jūsu enerģiju un vitalitātes izjūta, ir ārpus tā Vides psiholoģijas žurnāls. Bonusa punkti, ja jūs varat apvienot triku ar trešo numuru (a.k.a., pārvietoties). Pastaiga ārpusē paaugstina enerģijas līmeni pat vairāk nekā iekštelpu ejot, pamatojoties uz pārskatīšanu, kas publicēta 2008 Vides zinātne un tehnoloģija.


Vai tiešām esat noguris? Vai jūs vienkārši slāpst?"Viens no lielākajiem letarģiju vai zemas enerģijas rādītājiem ir tas, ka jūs esat dehidrēts," saka dietologs Rania Batayneh, M.P.H., vislabāk pārdoto grāmatu autors Viena Viena Diēta. "Tā kā ūdens līdzekļus gan ķermeņa regulēšanas, gansmadzeņu funkcija, tā ir cieši saistīta ar mūsu noskaņu līdzsvarošanu. Ja jūtat, ka jūsu uzmanība nav tik asta, kā jūs to vēlētos, jūs varat palielināt savu modrību un zemu enerģijas līmeni ar ūdeni. "


Vienā Nebraskas universitātes pētījumā dalībniekikas skatījās smieklīgu videoklipu, baudīja lielāku enerģijas līmeni pēc vidus. Tas var būt tāpēc, ka smejošs palielina asinsspiedienu, sirdsdarbības ātrumu un jūtīgu neurotransmiteru līmeni, saka Walkers.


Cilvēki ir patiesi ar saules enerģiju.Gaisma ir tas, kas norāda uz ķermeņa faktu, ka, jā, tev vajadzētu būt nomodā. Tāpēc pētījumi no Technische Universiteit Eindhoven Nīderlandē parāda, ka cilvēki ir enerģiski un trauksmi pēc tam, kad tie ir pakļauti spilgtai gaismai. Mēģiniet doties ceļojumā uz tuvāko logu, aiziet ārā vai uzlādēt veco gaismas lodziņu dažas minūtes. Tie nav tikai ziemas periodā.


Kad runa ir par enerģiju uzkodām, sajaucietogļhidrātiem, proteīniem un taukiem ir kur tas ir. "Kombinējot sarežģītus ogļhidrātus ar liesu olbaltumvielu un veselīgiem taukiem, tiek nodrošināta ilgstoša enerģija," saka Lori Zanini, R.D., dietologs un sertificēts diabēta pedagogs ar HealthCare Partners. "Šķiedra, olbaltumviela un tauki ilgāk pārvēršas un nodrošina ilgstošu enerģiju. Cukura pārtika var ātri paaugstināt cukura līmeni asinīs un šajā brīdī mums dot enerģiju, taču nākamā avārija atstās tev taisnību, kur tu sākies. "Izmēģiniet grieķu jogurtu ar ogām un valriekstiem vai avokado, kas izplatīts uz pilngraudu grauzdiņā ar olām.


Bez tam, iespējams, padarot jūs ragveida, domāt parjūsu mīļākais var dot jums strauju enerģiju, pamatojoties uz Kanādas Western Ontario Universitātes pētījumu. Strādājot ar 183 vīriešiem un sievietēm, zinātnieki konstatēja, ka, domājot par viņu pašreizējiem partneriem, palielinājās asins cukura līmenis un tādējādi arī viņu enerģijas līmenis.

Pievērs uzmanību: