/ / Cilvēki, kuri sajūt ķermeņa kauns, ir vairāk pakļauti slimniekiem

Cilvēki, kuri izjūt miesas kauns, ir vairāk pakļauti slimniekiem

Neskaitāmas ķermeņa pozitīvās kampaņas ir izaugušaslai nesabojātu ķermeņa kauns un tā negatīvo ietekmi uz garīgo veselību. Un, kamēr jūs zināt, ka zemā pašcieņa negatīvi ietekmē cilvēka psiholoģisko labsajūtu, vai tas arī varētu būt iemesls tam, ka daži cilvēki fiziski slimo biežāk nekā citi?

Jean M. Lamonts, pētnieks Bucknell universitātē, nolēma pārbaudīt, vai ķermeņa kauns ietekmē fizisko veselību (viņas teorija bija tāda, ka, veicinot negatīvu attieksmi pret ķermeņa procesiem, tā var padarīt sievietes jutīgākas pret slimībām). Jūlija beigās viņa publicēja savus secinājumus, rakstot, ka patiešām ir atrodama saikne starp sliktu paštēlu un fiziskās veselības samazināšanos. Viņa definēja šādu kauna kauna: "Atšķirībā no apgrūtinājuma, kas ir nežēlīga atbilde uz tādu sociālo tiesību normu pārkāpšanu, ko citi var uzskatīt par uzjautrinošiem, ķermeņa kauns ietver sajūtu sociālai nepilnvērtībai un pašpārmākšanai."

SAISTĪTĀS: Šis video parāda, cik ārkārtīgi nežēlīgs ir tas, ka ķermenis kaunā sevi

Lamont veica divus atsevišķus pētījumus, lai pārbaudītuhipotētiskā saikne. Pirmajā pētījumā 177 sievietes maģistranti pabeidza apsekojumus, novērtējot viņu ķermeņa kauns un ķermeņa atsaucību. Viņi atbildēja arī uz jautājumiem par iepriekšējām slimībām un simptomiem un to, kā viņi uztvēra savu veselību un fiziskās spējas. Šī pētījuma rezultāti parādīja, ka ķermeņa kauns bija saistīts ar vairāk infekcijām un simptomiem

Pievērs uzmanību: