/ / 11 cilvēku attēli

11 cilvēku attēli

Jūs, iespējams, tikās ar cilvēkiem gadu gaitā, kas, kāja ar burvju palīdzību var izlikt plecus, īkšķus vai elkoņus visvairāk savādākos iedomājamos leņķos. Bet spēja saliekt jūsu īkšķi atpakaļ nav patiešām tik reti, kā jūs domājat. Saskaņā ar Hypermobility Sindromu asociācija 20 līdz 30 procentiem iedzīvotāju ir locītavu hipermobilitāte, kas bieži tiek dēvēta par dubultu saķeri.

Tātad, kāpēc daži cilvēki ir elastīgāki savienojuminekā citi? "Tas ir iedzimts stāvoklis, kas biežāk sastopams sievietēm," saka Jonathan Vigdorchik, ortopēdiskais ķirurgs Ņujorkas Ņujorkas Medicīnas universitātes Ņujorkas medicīnas centrā. "Daži cilvēki ir dzimuši ar vairāk audos un mazākajās rozetēs, ļaujot viņiem lai veiktu plašāku priekšlikumu klāstu. "

SAISTĪTĀS: 4 lietas, kas jums jāzina par plaisu sagraušanu

Tas tiek teikts, ja jūs esat viens no tiem, kasvar pagriezt noteiktas ķermeņa daļas apkārt, piemēram, gumijas bangā, paturot to prātā: divkāršs savienojums var radīt veselības problēmas pa ceļu. "Padomājiet divreiz par tādām aktivitātēm kā ekstremālās jogas pozas un plecu un dislokācijas demos," saka Vigdorčiks, "tā kā viņi pievieno spriegumu saitēm un labrumam [plecu plakstas locītavu], galu galā noved pie sāpēm tādās vietās kā gurnivai pleciem. "Viņš paskaidro, ka, ja cilvēki ar hiper mobilitāti nezina savas robežas un neveic ārkārtas darbības, kas palielina viņu elastību, locītavu muskuļi un cīpslas kļūst saspringtas, kas galu galā novedīs pie hroniskas locītavu sāpēm un stīvuma. Viņš saka, ka lielāki locīši, piemēram, kakls, gurns un pleci, būs pirmie.

Neatkarīgi no tā, vai esat ieguvis šo prasmi vai ne, jūs varat atbrīvoties no nepiederošām vietām, izmantojot šos uzkrītošos un izklaidējošos attēlus un videoklipus, kas publicēti sociālajos tīklos:

Foto, ko ievietojusi Elizabete Decera (@eliedecker) par

Luna (@ lunathesn0b) ievietota videoklipa versija

Pievērs uzmanību: