/ / Tavs ceļvedis pieklājīgai izpētei

Jūsu ceļvedis pieklājīgai izpētei

Neatkarīgi no tā, kur atrodaties, ja šķiet, ka urīnpūšļa savērpšanās ir kliņģerīte, un turiet nospiestu zīmi "vannas istaba, ASAP", tev vienkārši vajadzētu iet.

Un ja vien jūs neesat savās mājās, jūs varat to izdarītkļūst par etiķetes jautājumu. "Tualetes etiķete ir nozīmīga, jo jūs esat privātajā telpā, taču tā joprojām ir vieta, ko lieto citi cilvēki," saka Diane Gottsman, nacionālā etiķete un Teksasas protokola skolas īpašniece. Lai gan, veicot urīnpūšļa iztukšošanas komfortu, jūs nevēlaties netīšām padarīt kādu citu justies neērti vai neērti! Ņemot to vērā, šeit ir Gotziņa padomi, kā domāt par tavu uzvedību, kamēr jūs atrodaties numur viens.

Porta-pankūka:

Padomājiet uz priekšu. "Vienkārši mēģiniet nepieskarties tam, ko jums nav.""saka Gotšmans. Ja jūs zināt, ka jūs dodaties uz sporta spēli vai mūzikas festivālu, kurā ir daudz porta-potties, jūs varat samazināt nenovēršamo iksu faktoru, ieslēdzot sevi mitrās salvetes un roku sanitizerā. Gottsmans saka, ka jūs ne tikai jutīsieties tīrāka, bet arī neiespaidosiet cilvēkus ar nešķīstiem portretiem.

Neizmantojiet tos kā atkritumus. Pat ja viņi "parasti ir tik netīri, tie šķietGottsman saka, ka, tāpat kā faktiski dziļi elfi, pudelītes, kannas, pārtikas ietīšanas ietvars vai cita trash nav jāatstāj. Lai gan citi cilvēki var neuztraucēties, porta panīcis joprojām ir tualetes telpa, tādēļ "atstājiet to tikpat tīri kā jūs atradāt, ka šis noteikums joprojām ir spēkā.

Saglabājiet to ātri. Līnijas porta potties vienmēr izskatās kā viņivarētu čūska ap pilsētas bloks, tāpēc ir pieklājīgi iekļūt un izkļūt. Nelietojiet pavadīt vairāk laika porta podiņā nekā nepieciešams, saka Gotšmans. Kad jūs veiksmīgi darījāt savu biznesu ātri un efektīvi, tas ļauj jums nākamajai personai zināt, vai tur ir īpaši slikti. "Draudzīgais smaids un uzraudzīsies brīdinājums ir kārtībā, lai gan tiem, iespējams, ir ierobežotas iespējas porta-podu izvēlē," saka Gottsman. Bonuss: ja jūs brīdina nākamo personu, ka portāla panīcis ir ļoti netīrs, tas būtībā jūs viņiem sakāt, ka jūs neesat darījis

Pievērs uzmanību: