/ / Pludmale ir pārklāta ar Poop

Pūķis ir pārklāts ar Poop

Kad jūs dodaties uz pludmali, izredzes ir diezgan augstas, jūs gatavojas pieskarties smiltīm. Heck, jūs pat varat apgāzties tajā. Un kādā brīdī tas var nonākt jūsu mutē.

Saskaņā ar jauno pētījumu, jūs būtībā pacelties cieši un personīgi ar vaigu. Jā, tas ir pareizi. Jaunais pētījums, kas publicēts žurnālā Vides zinātne un tehnoloģija konstatēja, ka pludmales smilts satur fekālu (lasīt: poop) baktērijas, kas ir 100 reizes lielāks nekā blakus esošajā jūras ūdenī.

SAISTĪTĀS: Tas nav hlors, kas jūsu acis kļūst sarkanā krāsā: tas ir PEE

Pētījumā pētnieki no UniversitātesHanoja "Manoa" veica laboratorijas eksperimentus ar pludmales smiltīm, jūras ūdeni un notekūdeņiem un atklāja, ka fekālo baktēriju pludmales smiltīs, izņemot jūras ūdeni, ir "ievērojami mazāks samazinājuma ātrums".

Tas nozīmē, ka tad, kad putas nokļūst smiltīs (no putniem, zivīm, autiņiem, notekūdeņiem utt.), Tas paliek tur augstākos līmeņos daudz, daudz ilgāk, nekā tas notiek ūdenī.

Ierēdņi parasti aizliedz peldētiespludmales, kurām ūdenī ir nedrošas fekāliju baktērijas, bet smiltis paliek atvērta. Un tas ir kaut kas jāuztraucas, saka Board-sertificēts infekcijas slimību speciālists Amesh A. Adalja, M.D., Pitsburgas Medicīnas centra universitātes docents.

Adalja saka, ka vienmēr ir risks, ka jūs varat saslimt ar smiltīm, un tas bieži notiek pēc tam, kad persona nejauši to ēd, vai arī, ja tā nokļūst ķermeņa griezumā vai nodilumā.

SAISTĪTĀS: Bruto, bet patiess: karstās vannas var izraisīt caureju

Protams, jūs neesat taisnīgi ēst smiltis piepludmale, bet tā var nokļūt uz tavām rokām un pēc tam uz sviestmaizi vai izpūst dzērienā. Tas var arī piesārņot lietas, ko jūs lietojat, piemēram, pludmales maisiņā, padarot to slimu, kad pieskarieties tam vēlāk.

Kādas slimības mēs runājam? Galvenokārt caureja, kuņģa sāpes un vemšana, kas nav tieši ideāls veids, kā pavadīt pludmales brīvdienas.

(Starp citu, tas ir tāds pats fekālo baktēriju skaits, kas var parādīties baseinos un padarīt jūs slimu. Bet atšķirībā no baseiniem jūras ūdens un smiltis nesatur hlora un citas ķīmiskas vielas, kuras to var nogalināt.)

Par laimi, Adalja saka, ka jūs varat pazemināt savas izredzes saslimt ar baktērijām, praktizējot labu higiēnu.

Tas nozīmē, ka mazgāt rokas pirms ēšanas(to darot okeānā neuzrāda) un nosedzot visus iespējamos pārgriežumus ar pārsēju. Pēc iebraukšanas no pludmales, lai mazinātu jebkuru baktēriju atlieku, ir ieteicams pēc iespējas drīzāk nofetēt.

SAISTĪTĀS: Vasaras veselība, mīļi-aizbāžņi!

Izpildiet šos padomus, un jums būs labi.

Gifs pieklājīgi no giphy.com

Pievērs uzmanību: