/ / Jūs nekad neuzskatu, kāda ir netīrākā virsma jūsu vannas istabā

Jūs nekad neuzskatu, kāda ir netīrākā virsma jūsu vannas istabā

Baktērijas mīlestība sarunāties un piedalīties jūsu tērzēšanāvannas istaba, ko jūs jau zināt. Jūs arī zināt, ka skalošana ar vāku uz leju un jūsu zobu suka maiņa regulārajā kārtībā ir tikpat svarīga kā jūsu pēcapstrādes roku mazgāšanas rituāls. Bet kāda ir vannas virsma, kurai visvairāk ir jāpievērš uzmanība (un izsmidzināšanas tīrīšanas līdzeklis)?

Tas būtu vārds, saka Joan L. Slončevskis, Ph.D., bioloģijas mikrobiologs un bioloģijas profesors Kenija koledžā Ohio. Vannas istabas grīdā atrodamo baktēriju daudzums mainās atkarībā no satiksmes līmeņa, tīrīšanas paradumiem un kā jūsu tronis ir ... apstrādāts. "Tūlīt pēc grīdas tīrīšanas, iespējams, ir mazāk nekā tūkstotis baktēriju uz kvadrātcentimetru, bet pēc stundas tur, iespējams, ir viens miljons, ja tualete ir izsmidzināts," saka Slončevska. Ak. Em Gee.

SAISTĪTĀS: Vai jūs pārklājat baktērijas katru reizi, kad tu iemērc tualeti?

Ne tikai grīda ir lielākā vannas istabavirsma, bet tā parasti ir visvairāk aizmirst. Starp netīrumiem, ko mēs veicam no ārpuses, mūsu matu izkrišanas prasmes, mitrās vannas istabas un skaistumkopšanas produktu atliekas, nav brīnums, ka tā ir tik populāra hamburgu baktērijām.

Dažas no biežāk sastopamajām baktērijām atrodamasvannasistabas grīdas ietver stafilokoku, kas atrodams mūsu ādā, un kolibaktērijas, kas atrodamas mūsu zarnās, saka Joe Rubino, RB mikrobioloģijas direktors, Lysol veidotāji. Tika konstatēts arī E. coli, viena no ļaundabīgākajām baktērijām, kas var izraisīt krampjus un caureju.

SAISTĪTĀS: Kāpēc jūs tiešām tiešām ir nepieciešams, lai mainītu savu zobu suku biežāk

Pētījumā "Lietišķā un vides mikrobioloģija" publicētajā 2014. gada pētījumā konstatēts, ka apmēram 68 līdz 98 procenti baktēriju kultūru vannas istabās ir vai nu ar ādu saistītas, vai arī no ārpuses

Pievērs uzmanību: