/ / 7 no visbriesmīgākajiem miega vērošanas stāstiem, ko jūs dzirdēsit

7 no visbriesmīgākajiem gājiena stāstiem, kurus jūs dzirdēsit

Iedomājieties, ka pamostas no rīta, to ieskaujpierādījums par pusnakts uzkodas sesiju jūs nevarētu pilnībā atgādināt.Vai ko darīt, ja jūs nācāt aizmugurē ar automašīnas riteni bez atmiņas par to, kā tev tur nokļūt? Šādi scenāriji var izklausīties kā filmas materiāli, bet gan cilvēkiem, kas staigā mājās, dreifē sapņu zeme paver pilnīgi jaunu ārzemju darbību pasauli.

Kas ir miega režīms?
Noslēpumainā parādība ietilpst kādāeksperti sauc par "parasomniju", vispārēju kategoriju miega traucējumiem. "Miera gaita notiek 3. pakāpē, kas ir īpašs ne-REM miega veids", saka Alexandre Rocha Abreu, MD, Miami Milleras Medicīnas skolas UHealth Miega centra līdzdirektors. Jūs sapņojat REM miega laikā, saka Abreu, bet citi posmi ir paredzēti dažādiem atjaunojošiem procesiem, ka zinātne nav pilnībā izpētīta. Miega vēdera savienojums ar 3. pakāpi ir tāds, kāpēc bērniem ir lielāka iespēja, ka viņu ieradums ir lielāks nekā pieaugušajiem. "Viens no hormoniem, kas iegūts 3. posmā, ir augšanas hormons,

</ Article>
Pievērs uzmanību:
2016-2017 sabrin97.org - Autortiesības uz tekstu, fotogrāfijām un video materiāliem, kas publicēti šajā vietnē, pieder to likumīgajiem īpašniekiem.