/ / 7 Bīstami fakti, ko jūs nekad nezinājāt par rauga infekcijām

7 Nāvējoši fakti, kurus jūs nekad nezinājāt par rauga infekcijām

Starp niezi, dedzināšanu un izlādi, arauga infekcija var būt kopējās sāpes ... labi, maksts. Bet vai jūs zinājāt, ka viņi nav tikai viena problēma? Saskaņā ar Slimību kontroles un profilakses centru, uz ķermeņa un jūsu ķermenī (piemēram, pašlaik) ir vairāk nekā 20 dažādas Candida rauga sugas, kas var izraisīt rauga infekciju - un ne vienmēr zem josta. Vēlaties sevi aizsargāt? Šeit ir septiņi vēl icky factoids jums vajadzētu zināt:


Šī godība attiecas uz bakteriālo vaginosis (BV), aninfekcija, ko izraisa baktēriju pāraugšana maksts. Līdzīgi kā rauga infekcija, BV izpaužas, ja maksts pH līmenis ir nepietiekams, bet diemžēl OTC ārstēšana nav pieejama. Tā kā to izraisa baktērijas, nevis raugs, mēģinot izmantot rauga infekcijas meds, lai apkarotu BV, var pasliktināt jūsu simptomus (norādīt skumjš trombons). Ja jūs domājat, ka tas ir rauga infekcija, bet jūsu simptomi paliek ap to, pārbaudiet ar savu gyno, lai uzzinātu, kas ir kas, saka Antonio Pizarro, M.D., valdes sertificēts ginekologs Shreveport, Louisiana.


Runājot par to, divas no trim sievietēm, kas pērkSaskaņā ar ASV Veselības un Cilvēktiesību departamenta ASV rauga infekcijas meds, patiesībā, nav rauga infekcijas. Laika gaitā jūsu ķermenis var kļūt izturīgs pret ārstēšanu, tādēļ nākotnē tā būs daudz grūtāk cīnīties pret legitēto rauga infekciju. Pizarro saka, ka, ja jūs patiešām ārstējat rauga infekciju un dažu dienu laikā neredzat rezultātus, vai arī simptomi rodas mēneša laikā, tas ir vai nu zīme, ar kuru jūs pretojas meds, vai arī, ka jūs ārstējat nepareizu stāvokli. Katrā scenārijā ir svarīgi apmeklēt savu gyno, lai jūs varētu izturēties pareizi.

SAISTĪTĀS: 9 dīvaini vagīnas problēmas - atrisinātas!


To sauc par piena sēnīti, un tas ir tikpat vētrains kā tasskaņas. Rauga pāraugšana izraisa paliekošus biezputru bojājumus, kas var pārņemt mutes dobumu, vaigiem un smaganām - nemaz nerunājot par sajūtu ar barības vadu un padarot to uber sāpīgi norīt. Par laimi, Pizarro saka, pienu var ārstēt ar recepšu pretsēnīšu losengēm, ko sauc par troches. (Phew.)


Mēs vēlamies, lai mēs vajātu. Candida organismi izveido veikalu taisnās zarnās, tādēļ, kad jūs pametat, organismiem ir iespējams migrēt uz maksts, izraisot rauga infekciju, saka Džeisons Džeimss, M.D., Miami dārzu apstiprināts ob-gine. Nav nekāda droša līdzekļa, kā to novērst, taču "samazināt kandidozi taisnās zarnās var panākt, lietojot probiotikas, un samazinot transmisiju, var panākt labas higiēnas dušas, vēlams, pāri vannām," saka Džeimss. Viņš arī piebilst, ka jums vajadzētu arī izvairīties no maksts dzimuma tūlīt pēc anālās seksa, lai samazinātu jūsu rauga iespēju, pārejot no taisnās zarnas uz maksts.

SAISTĪTĀS: Kā jūsu pārtika ietekmē jūsu maksts


Ja kādam frantsi ir neaizsargāts sekss ar sievieti unviņai ir rauga infekcija, viņš var beigties arī ar vienu. Simptomi var būt nieze, dedzināšana, apsārtums un izsitumi uz dzimumlocekļa, saka Džeimss. Lielāko daļu var ārstēt ar ārpusbiržas rauga infekcijas ārstēšanu (un vislabāk jums abus ārstēt, lai izvairītos no vienlaicīgas infekcijas). Iespējams, ka bērniem nav instrukciju uz kārbas, tāpēc Džeimss iesaka lietot krēmu tieši inficētajā zonā divas reizes dienā piecas līdz septiņas dienas.


Tas nav sējmašīna: Saskaņā ar Mayo klīniku sievietes, kuru asins cukura līmenis ir nepietiekams, visticamāk attīstīs rauga infekciju. Kad asins glikozes līmenis ir augsts, lieko cukuru palielina rauga augšanas iespējamība un atkārtotas infekcijas. Pizarro iesaka sievietēm, kurām ir trīs vai vairāk rauga sēnīšu infekcijas, vienu gadu iecelt amatā, lai izslēgtu cukura diabētu vai citus nopietnus traucējumus.

SAISTĪTĀS: 10 brīnišķīgi lietām, kas jums jāzina par maksts


Ēdiens, kuru jūs ēdat, varētu apdraudēt jūsrauga infekcija. tCandida ir dabiski atrodama gremošanas traktā, bet cik daudz jums ir atkarīgs no jūsu mazgāšanas paradumiem. 2013. gada pētījums, kas publicēts žurnālā PLOS Viens konstatēja, ka cilvēki, kas ēda ovālus ogļhidrātiem bija vairākkas ir uzņēmīgi pret rauga infekciju, nevis cilvēkiem, kuri saista olbaltumvielas, aminoskābes un taukskābes. Patiesībā dalībnieku kandidoņi palielinājās uzreiz pēc ogļhidrātu ēšanas. (Nesaki, ka mēs tevi nebrīdināja.)

Pievērs uzmanību: