/ / Kā apgūt romantiskas brokastis gultā

Kā iemācīties romantisku brokastu naktī

Brokastis gultā izklausās tieši tā, kā jūsgribas ar savu mīlestību pavadīt svētdienas rītā ... kamēr jūsu labās gribas ēdienreize kļūst par jūsu gultas sliktākajām murgām. Pusē jēra trauku no zemeņu želejas uz jūsu salātu paliktņiem nav precīzi seksīga. Lai saglabātu jūsu veļa un padarītu jūsu brokastis gultā tikpat karsts kā iespējams, mēs jautāja, kā pareizi rīkoties.


Pankūkas, zemesriekstu sviesta grauzdiņš un jebko arželeja ir būtībā ienaidnieks, saka Stīvs Vanns, valdošā Valdība Winds Lodge īpašnieks, gids un brokastis Viskonsīnā. Tā vietā izvēlieties pārtikas produktus, kas nav lipīgi vai drippy. Padomā: omelets, bekons, jogurts ar granolu un svaigi augļi, viņš saka.

SAISTĪTĀS: Noskatīties kā pilnīgi ikkatru olu ikru


Bez izvēles ēdienreizēm, kas nav tukšas sajūtas,jūs varat arī novērst ēdienus pēc brokastīm, ievietojot dzērienus slēgtos traukos, saka Courtney Silhan, The Mill House Inn galvenā vadītāja asistents Long Islandē, Ņujorkā. "Mēs izmantojam diezgan burkas ar vākiem uz tiem, kad mēs veicam lietas, piemēram, kafiju vai sulu līdz telpām," viņa saka. Masonu burkas ir ideāls šim nolūkam; jūs varat pacelt vākus un dzert tieši no burka vai ieliet sāli vai kafiju glāzēs, saka Silāns. Izvēlies savu piedzīvojumu.

Kad runa ir par ideālas vietas radīšanuParks šo sulu, Wann saka, ka jums vajadzētu noteikt atsevišķu vietu iestatījumus katram no jums atsevišķās paplātes. Pārliecinieties, ka paplāte viss ir piemērots no brilles līdz sāli un pipariem, viņš saka. Mums patīk reģenerēts koksnes paplātes ($ 98, anthropologie.com). "Tādā veidā abiem jums ir iestatījums, lai ēst vairāk un satur putru."

SAISTĪTĀS: 8 Vīrieši dalās ar visvairāk svarīgākajiem lietām, ko viņi jebkad ir izdarījuši mīlestības vārdā


Turot ēdienu tavā mutē un ārpus tāVanns saka, ka televizors var būt milzīga uzmanības centrā, un tas ir ļoti svarīgi, lai gan tas ir ļoti svarīgs, bet seksīgām brokastīm vēl svarīgāk ir izveidot perfektu atmosfēru. no jūsu pārtikas un jūsu partnera
Pievērs uzmanību: