/ / Kā satrauc, vai jūs patiešām esat par zāļu rezistentu gonoreju?

Cik satraucies, vai jūs patiešām esat par zāļu rezistentu gonoreju?

Gadījumā, ja jūs neesat dzirdējis, ir daži ekspertika gonoreju drīz varētu būt ļoti grūti ārstēt. Šīs uztraukas pamatā ir infekcijas vēsture, ka tā ir izturīga pret dažām antibiotikām, kas patiesībā ir patiešām šausmīga.

Pēc CDC domām, viņi atjaunināja savuspēc laboratorijas datiem 2010. gadā tika konstatēts, ka antibiotikas cefiksīms pret to ir kļuvis mazāk efektīvs. Viņi 2012. gadā atkal mainīja ceļu norobežojošo cefiksim un ierosināja injicējamu antibiotiku, ko sauc par ceftriaksonu plus perorālu antibiotiku (azitromicīnu vai doksiciklīnu). Jaunie dati no CDC, šķiet, liecina, ka šīs baktērijas kļūst vieglāk ārstējamas ar šīm zālēm, vismaz ASV, lai gan ir vajadzīgi vairāk pētījumu.

Diemžēl joprojām pastāv vairāki gadījumi, kad visā pasaulē tiek parādīti ar narkotikām izturīgie infekcijas celmi, no kuriem jaunākais notika Austrālijā 2013. gada decembrī.

Šis konkrētais gadījums, kas ir sīki izklāstīts nesenajā New England Journal of Medicine, iesaistīja jaunu sievieti, kam bija sekss ar jaunuceļojot pa Austrāliju. Viņa pirmoreiz attīstīja maksts izdalījumus un apmeklēja vienu klīniku, kur viņa tika pārbaudīta STS un ievadīja antibiotikas. Kad viņa turpināja simptomus, viņa apmeklēja citu klīniku, kur viņa pastāstīja ārstiem, ka kopš tā laika viņš saņēma telefona zvanu no pirmā biroja, kurā viņai tika ziņots par gonoreju.

"Kad mēs pārbaudām gonoreju kļūdu no tāpacientei par rezistenci pret antibiotikām, mēs noskaidrojām, ka tā ir tehniski izturīga pret ceftriaksonu, "saka pētījums līdzautors Kvīnslendas Bērnu medicīnas pētījumu institūtā David M. Buty, MD. "Pirms tam mēs Austrālijā vēl nebija redzējuši šāda veida gonorejas pretestību, tādēļ [tā] bija diezgan satraucoša. Pacientu veiksmīgi ārstēja ar divu narkotiku, ceftriaksona un azitromicīna kombināciju."

Tātad, ko šie ziņojumi mums parāda nākotnēno gonorejas? "Gonorejas pretestības vēsture mums liek domāt, ka tad, kad kļūme sāk izrādīt izturības pazīmes, tas parasti nav tik ilgs, varbūt tikai daži gadi, pirms šie celmi kļūst par parasto," saka Buty. "Ziņojumi par ceftriaksonu rezistento gonoreju ir bijuši ļoti sporādiski, tikai līdz četriem gadiem. Taču kopā tie sniedz pierādījumus tam, ka gonoreju drīz var kļūt ļoti grūti ārstēt."

VAIRĀK: Šokējošs skaits jauno STD gadījumu katru gadu

CDC apstiprina, ka viņiem vēl ir tikai vienapirmā ārstēšanas līnija, tādēļ ir nepieciešama jauna ārstēšana, ja atkal attīstās izturība pret pašreizējo ārstēšanu, kas noteikti var notikt. Pašlaik viņi risina šo problēmu un pārrauga tendences, izmantojot vairākas iniciatīvas, tostarp Gonokoku izolācijas novērošanas projektu (GISP), kurā tiek izskatīti gonorejas celmi ASV.

Labi, tāpēc tas viss ir vispārkā murgs, bet šeit ir labas ziņas: lielākā daļa gonorejas gadījumu pašlaik ir ārstējamas ar antibiotikām, un ir pētnieki, kas strādā, lai nodrošinātu, ka mēs paliekam virs jebkura turpmāka antibiotiku rezistences. Tas nozīmē, ka tas ir tikai viens vairāk iemeslu praktizēt drošu seksu (tas nozīmē, ka katru reizi izmantojiet prezervatīvu, kamēr jūs esat abpusēji monogaba un jūs zināt, ka esat bez slimības, jo esat pārbaudīts).

VAIRĀK: Jauni STD testēšanas noteikumi, kas jāzina

"Jau ir daudz iemeslu, kāpēc cilvēkivajadzētu apsvērt iespēju izmantot drošu seksu un, manuprāt, HIV joprojām ir šā saraksta augšdaļā, "saka Buty." Gonorejas potenciāls, ieskaitot zāļu izturīgu gonoreju, ir vēl viens labs iemesls. "

CDC iesaka reizi gadā pārbaudīt gonorejusievietēm ar seksuāli aktīvām sievietēm, tāpēc noteikti jautājiet, vai esat bijis ar kādu jaunu, sākot no pēdējās pārbaudes reizes. Lūk, kāpēc: gonoreju sievietēm bieži ir simptomi, lai gan jums var rasties sāpes saskaņā ar CDC, urinēšana, palielināta maksts izdalīšanās vai asiņošana starp periodiem. Ja testējat pozitīvu rezultātu gonorejai, pēc ārsta paņemiet antibiotikas un pārbaudiet ar tām. "Ja jums ir diagnosticēta gonoreja un jums joprojām ir simptomi pēc ārstēšanas, tad noteikti atgriezieties pie sava ārsta un dariet to zināmu," saka Buty.

VAIRĀK: 11 veidi, kā saglabāt maksts laimīgs un veselīgs

Pievērs uzmanību: