/ / 7 lietas, ko jums nekad nevajadzētu satikt, apturot Gino

7 lietas, ko jums nekad nevajadzētu satikt nekaunīgi ginejā

Tu esi guļ uz eksāmenu galda ar savām kājāmpastiprināta pāri freakishly aukstā apsegumi: ko jūs domājat par? Q jautājumu saraksts, kuru vēlaties sazināties ar savu gyno? Vai, ko viņa domā par skatu? Lielākajai daļai sieviešu tas visticamāk ir pēdējais. Bet patiešām, jums nekas nav kauns, jūsu ārsts ir apmācīts profesionālis un galu galā, lai nodrošinātu tev veselību. Šeit gynos dalās septiņās lietās, kuras noteikti nevajadzētu apgrūtināt par nākamo reizi, kad apmeklējat tikšanos.

1. Jūsu seksuālā dzīve
Kāds ir jūsu numurs? Vai jūs vienmēr lietojat prezervatīvus? Vai tu guļ ar kādu no pusēm? Pretēji tam, ko jūs varētu domāt, ja jūsu gyno jautā jums šādus jautājumus, nav pareizas vai nepareizas atbildes. "Mēs nevēlamies tevi tiesāt, mēs tikai vēlamies tev palīdzēt," saka Sherry Thomas, M.D., Amerikāņu Dzemdēlu un Ginekologu koledžas kolēģis. "Nav pārāk daudz, ko jūs varat darīt vai teikt, lai mūs šokētu. Pēc 25 gadu medicīnas, es domāju, ka esmu dzirdējis visu. "

SAISTĪTĀS: 11 lietas, par kurām katrai sievietei vajadzētu pastāstīt viņai Gyno

2. Jūsu maigais stāvoklis
Aizmirsu noskūties kājas un neesi dabūjušiBikini vasks kopš pirmās sezonas Mad Men? Kas rūpējas? Noteikti ne jūsu gyno. "Mēs esam tik ļoti orientēti uz pacientu, mums vismaz neinteresē, ja viņa ir skūta vai vaksēti," saka Čikāgas Ilinoisas Universitātes klīniskās akušerģijas un ginekoloģijas docents Jessika Šefers, M.D. "Piemēram, mēs esam ārsti. Mēs zinām, mati aug tur kāda iemesla dēļ. "

3. Sakot viņai, ka kaut kas ir smirdīgs, niezošs vai dedzināšana
Nē, tas nav bruto. Tas ir jūsu vagīnas veselības barometrs, saka Shepherd. Jūsu ginekologs vēlas uzzināt par jebkādām izmaiņām maksts, vulva vai maksts izdalījumi. Galu galā, ja vien viņa nezina, ka kaut kas nav kārtībā, viņa nevar palīdzēt to izlabot.

SAISTĪTĀS: Dekodēšana Jūsu maksts izdalīšanai

4. Kā izskatās Vulva
"Katru pirkstu izdrukas ir atšķirīgas," sakaAitu suns "Tātad ir sieviešu vulvas. Labia var būt dažādi izmēri, formas, krāsas un formas. Sievietēm nevajadzētu domāt, ka viņiem vajadzētu izskatīt kādu konkrētu ceļu. "Nav pārliecināts? Pārbaudiet, kā izskatās vidējā vulva.

5. Seksuālās grūtības
Iegūstiet šo: Jūsu gineja vēlas, lai tev būtu lieliska seksuāla dzīve. Un, ja jums to nav, tas nenozīmē, ka kaut kas nav kārtībā ar jums vai ka jums vajadzētu to paturēt sev. "Sievietēm ir šī ideja, ka, ja viņi ir jauni, viņiem nav nekādu seksuālu problēmu," saka Shepherd. Bet tas vienkārši nav gadījums. Faktiski pētījumi liecina, ka 30 procenti sieviešu cieš no sāpīga dzimuma. Patiesībā šie seksuālie jautājumi, kas var ietekmēt visas sievietes.

6. Jautājums par STI testu
"Ja sievietes lūdz pārbaudīt, mēs neuzņemamies, ka viņa ir neskaitāma," saka Shepherd. "Mēs pieņemam, ka viņa ir gudra. STI testi ir tas, par ko ikvienam vajadzētu lūgt. "Un 31 procenti Sieviešu veselība lasītāji nekad nav pārbaudīti seksuāli transmisīvām infekcijām. Sāciet jautāt!

SAISTĪTĀS: 11 veidi, kā saglabāt maksts laimīgs un veselīgs

7. Sakot "Es gribu citu gine"
"Jums vajadzētu justies pilnīgi ērti jūsuginekologs, "saka Thomas. "Jums nevajadzētu justies neērti vai jāuztraucas par to, ko viņa domās. Jums vajadzētu būt iespējai ļaut jūsu matiem uz leju. "Ja jūtaties, ka jūsu gineo ir atkarīgs no vainas vai sprieduma, tad ir pienācis laiks atrast jaunu ārstu. "Turiet tur savu ārstu un saki viņai, ka tev jāiet," viņa saka. "Tur ir kāds, kurš tur labāk," viņš saka.

Gifs pieklājīgi no giphy.com

Pievērs uzmanību: