/ / Pārsteidzošs iemesls Lielākā daļa cilvēku saņem vēzi

Pārsteidzošais iemesls lielākajai daļai cilvēku saņem vēzi

Uzlādējiet augu ēdienu. Izmantojiet savu sporta savienību. Piesakies sauļošanās riņķīgi. Izvairieties no cigaretēm. Tādu veselīgu uzvedību, kā šie, ir paredzēts samazināt mūža risku vēzim. Tagad turpinās pētījums par bumbām, kas, šķiet, liek domāt, ka daudzi no šiem izredzes samazināšanas centieniem ir mazāk ietekmīgi nekā jūs, iespējams, domājuši iepriekš: pētījums no Johns Hopkins universitātes noteica, ka divas trešdaļas no visiem pieaugušo vēža gadījumiem var attiecināt uz nejaušas gēnu mutācijas, kas izraisa audzēja augšanu. Citiem vārdiem sakot, lielākā daļa vēža gadījumu izraisa vienkārša veca neveiksme, saskaņā ar pētījuma autoriem.

Pētījums radās tāpēc, ka pētnieki vēlējāslai saprastu, kāpēc dažiem ķermeņa audiem, piemēram, tiem, kas atrodas tievās zarnās un aizkuņģa dziedzerī, ir lielāka vēža riska pakāpe nekā citur. Tātad viņi izsekoja cilmes šūnu dalījumu skaitu, kas norisinājās 31 audu tipos, salīdzinot šos skaitļus ar pastāvīgajiem vēža riskiem šajos pašos audos starp amerikāņu pieaugušajiem. Secinājums: jo augstāks ir šūnu dalījumu skaits audos, tas ir, jo lielāks bija vēža riska līmenis.

</ Article>
Pievērs uzmanību:
2016-2017 sabrin97.org - Autortiesības uz tekstu, fotogrāfijām un video materiāliem, kas publicēti šajā vietnē, pieder to likumīgajiem īpašniekiem.