/ / Ko ārsts vēlas, lai jūs zinātu par Queefing

Ko ārsts vēlas, lai jūs zinātu par Queefing

Iztēlojies šo: Jūs esat vidū, kam ir šāda veida sekss, no kuriem tiek veidotas fantāzijas. Jūs dodaties pie tā, pilnīgi zaudējāt tajā brīdī, kad jūsu maksts izlaiž troksni, kas izklausās aizdomīgi, piemēram, jums bija pārāk daudz pupiņu pusdienām. Tas varētu kvalificēties kā ieraksts-ieskrāpēt momentu, bet tas nav nepieciešams. Jūs vienkārši piebilda, NBD. Lūk, kas jums jāzina par to, kas jums var būt, līdz pat šim laikam domājams par maksts farts.

Kas tieši ir Queef?
"Mēs šajā jomā neveltī nekādu izglītībubet es saku pacientiem, ka tā ir ļoti normāla lieta, "saka Mary Jane Minkin, M.D., dziedniecības un ginekoloģijas klīniskā profesore Yale Medicīnas skolā. "Tas atšķiras no izsmidzinātas gāzes no taisnās zarnas, kas notiek baktēriju aktivitātes dēļ zarnās." Queefing ir noķerta gaisa kabatas izdalīšanās no maksts. "Maksts nav taisna caurule. Tas ir krokas sauc par rugae, kas ir, piemēram, grumbu. Var iedomāties, kā gaiss varētu turēt ieslodzījumā. "

Kad notiek krampji?
Tas bieži notiek dzimumakta laikā, kad dzimumloceklis iestājasun no maksts var izspiest gaisu tā iekšpusē. "Tas var notikt jebkurā stāvoklī un parasti ir diezgan ātrs," saka Minkins. Protams, tas ir arī tikai pēdējā reizē, kad jūs vēlētos to izvilkt. Vingrinājums var arī izslīdēt treniņu laikā, piemēram, kad jūs nokļūstat lejupējā suns vai nokaujat pēdējo krīzi.

Vai ir kāds iemesls uztraukties?
Nav vispār, saka Minkins. "Queefing ir nulles veselības sekas." Viena lieta, viņa atzīmē, ka tas ir nedaudz saistīts ir, ja kāds pūš grūtnieces maksts, ir bažas, ka gaiss var iekļūt tās iegurņa vēnas un radīt gaisa embolijas risku. "Tu zina, kā cilvēki nervozē, kad IV gaisa burbulis ir tāds pats: tā, ja gaiss nokļūst vēnā un dodas ceļā uz sirdi vai plaušām vai augli? Lai gan tas izklausās dīvaini, Minkins saka, ka uztraukums ir vairāk teorētisks nekā praktiski. "Esmu bijis ārpus medicīnas skolas gandrīz 40 gadus un nekad nav bijis par to gadījums," viņa saka.

Kā tu jārīkojas seksa laikā?
Tā kā Minkins saka, ka nav noslēpumaina noslēpumaizvairoties no quiefs, vislabāk nebaidīties vai kauns par tiem. Tā ir dabiska ķermeņa funkcija, tāpēc jums vajadzētu smieties par to un turpināt strādāt kā parasti. "Es gribētu cerēt, ka jums ir pietiekami ērti, lai runātu par kaut ko līdzīgu ar personu, ar kuru esat ar seksu," saka Minkins. "Tikai joks par to un turpinās. Šīs lietas notiek! "

Vairāk no Sieviešu veselība:
Jūsu maksts uz seksa
Viss, kas jums jāzina par Vagīnas
Kā jūsu maksts mainās jūsu 20, 30 un 40 gadu vecumā

Pievērs uzmanību: