/ / Ja atrodaties uz tableti, jūtieties brīvi izlaist periodu

Ja esat uz tabletes, jūtieties brīvi izlaist savu periodu

sieviete, kas lieto kontracepcijas tabletes

Ja Jūs lietojat tradicionālo hormonālo dzimstības kontrolipill, tad jūs esat iepazinušies ar cukura (vai placebo) tablešu rindu, kuras ir pieejamas jūsu perioda nedēļas laikā. Vai mums vajadzētu teikt: "viltus periods"?

Tas ir pareizi, saskaņā ar interviju, kašoreiz iznāca NPR šonakt ar Elizabeth Ann Micks, MD, ob-ginek, kurš vada klīniku Vašingtonas universitātē Sietlā, periodā, kad esat ar kontracepcijas tabletēm, fizioloģiski runājot, nav reāls periods . Tā ir tikai fasāde; kāda no katoļu ārstiem, kas palīdzēja izgudrot tablešu domas, bija nepieciešama, lai pāvests apstiprinātu tā lietošanu.

"Nav nekāda medicīniska vajadzība, lai būtukad jūs esat kontracepcijas līdzekļos, "saka Micks intervijā. Viņas paziņojums atstāja daudz sieviešu klausītāju, kas jautāja: Um, tādēļ tu domā, ka asinis, krampji, vēdera uzpūšanās un nogurums viss ir nekas!

Patiešām, apstiprina Lauren Streicher, M.D., asociētais klīniskais profesors dzemdniecībā un ginekoloģijā Ziemeļrietumu universitātes Feinbergas medicīnas skolā un autors SexRx.

Pierakstieties Sieviešu veselības jaunajā biļetenā, lai tas notiktu, lai iegūtu populārākos stāstus un veselības mācības.

"Kad jūs lietojat kontracepcijas tableti, jūsuOvāri neatrod sarunu, tablete dara sarunu, "saka Streicher." Tātad, kas notiek cukura tablešu lietošanas nedēļā, ir tas, ka jūs pārtraucat hormonālo apstāšanos: apturot tableti, Jums rodas piliens estrogēns un progesterons, kas izraisa dzemdes oderi. Mēs to saucam par periodu, bet tas tiešām nav. Tas ir izņemšanas asiņošana, kas ir pilnīgi atšķirīga. "

Tātad, vai tas nozīmē, ka jūs varat izlaist cukura tabletesun vienkārši iet uz jaunu tableti? Streicher saka, jā. "Es saku katram pacientam, ka tas izlaidis cukura tablešu nedēļu - ne tikai jums tas nav izdevīgs, bet patiesībā ir ieguvumi, ja šo nedēļu neņem no hormoniem. Piemēram, ja skatāties uz sievietēm, kurām ir tādas lietas kā menstruālā migrēna, endometrioze, [un] krampji, viņiem ir daudz labāk panākt tablešu iepakojumu tieši, lai nesaprātos ar šiem simptomiem. "

Faktiski Strēšere saka, ka viņa nevar domāt par jebkuru scenāriju, kurā viņa gribētu iesakām izlaist perioda nedēļu. "Es domāju, ka nākotnē cilvēki atgriezīsies un sacīs:" Vai tiešām? Viņi paņēma nedēļu? Kāpēc tas bija? "

Er, jo vidējā sieviete šobrīd dzird par to?

Pievērs uzmanību: