/ / Ko darīt, ja antibiotikas pārstāj darboties?

Ko darīt, ja antibiotikas pārstāj darboties?

Dedzināšana. Steidzamība. Tiklīdz tas sākās, Melissa, 31 gadu vecs, atzina urīnceļu infekcijas simptomus - sāpīgu, taču bieži sastopamu stāvokli, kas katru gadu skar vismaz 8 miljonus amerikāņu sieviešu. Viņa sapratu, ka, kā parasti, antibiotika ātri to izkritīs no viņas sistēmas, tāpēc viņa sauca viņas medmāsa praktizētāju, kurš zvanīja kursā. Melissa jutās labāk dažas dienas, taču nedēļu vēlāk infekcija atkrējās. Cita antibiotika nodrošināja tādus pašus īslaicīgos rezultātus. Tāpēc viņa devās pie viņas ginekologa, kurš veica urīna analīzi un atklāja, ka celms E. coli (zarnu baktērija, kas ir visizplatītākais UTI cēlonis), kas viņas infekciju veicināja, bija izturīga pret vairākām antibiotikām.

Viņas ginekologs ieteica viņai izmēģinātmonster mikrobi, dzerot lielu daudzumu ūdens un dzērveņu sulas. Kad tas nedarbojās, viņa nonāca ER ar nieru infekciju. Četrus mēnešus vēlāk

</ Article>
Pievērs uzmanību:
2016-2017 sabrin97.org - Autortiesības uz tekstu, fotogrāfijām un video materiāliem, kas publicēti šajā vietnē, pieder to likumīgajiem īpašniekiem.