/ / Ko nozīmē, ja tavi kroki kļūst pelēki

Ko tas nozīmē, ja tavi kroku pelni pelni

pelēks savienots stieple

Pirmais pelēkais mati var būt traumatizējoša pieredze. Kas vēl vairāk šokējoši? Meklējot nelielas šausmas jūsu kaunuma matus.

Pirms doties uz noplūšanas dvēseli (ouch!), zinu, ka tas ir pilnīgi normāls caurbraukšanas kārtojums. "Tāpat kā mati uz jūsu galvas, tikmēr, kamēr jūs vecumā, mati kaunuma zonā būs arī plānas un pelēkas," saka Sejal Shah, M.D., New York City dermatologs un RealSelf līdzstrādnieks.

Tas, ka jūsu kaunuma matus būs iet pelēks ir pārliecināts, bet tieši tā kad nav tik skaidra. Tas ir tāpēc, ka jūsu gēni palaiž šovu, lai tas varētu notikt jums pilnīgi citā laikā nekā jūsu draugi. Un tas var pat nenotikt vienlaicīgi ar to, ka galvas mati sāk zaudēt nokrāsu, saka Šahs. Parasti jūsu zirgaste saišķi vispirms būs pelēkie, un pēc tam mati lejā pazemināsies, saka Wendy Askew, M.D., ob-ginekins ar Sieviešu veselības institūtu San Antonio.

Saskaņā ar pētījumu, kas publicēts pētījumā "Veselība", līdz 23 procentiem iedzīvotāju ir 50 procenti pelēkas pārklājuma (uz viņu galvas, prātā) 50. dzimšanas dienās. British Journal of Dermatology. Ja jūs domājat, ka jūsu dāmu aizkari ir grayingsaka Šahs, ka priekšlaicīgi var vainot vitamīna B12 trūkumu vai dziedzera traucējumus vairogdziedzerī vai hipofīzi. Vai arī jums var būt ādas stāvoklis, ko sauc par vitiligo, ja sarkanās acis ir pievienotas baltiem plankumiem uz ādas, viņa saka. Pētījumi rāda, ka tie ir visbiežāk sastopamie iemesli, kāpēc pāragri pietrūkst galvas, taču ir pamats uzskatīt, ka tie varētu veicināt arī pelēkā reģiona attīstību, skaidro Šahs.

Tātad, kā jūs varat to apturēt? "Tā kā graušana bieži ir ģenētiski noteikta, tas var būt grūti aizkavēt neizbēgamu," saka Šahs. Grūti-bet ne neiespējami. Viņa saka, ka pirmais solis, lai saglabātu pelēkās krāsas, ir pārtraukt smēķēšanu. Vienā pētījumā konstatēja, ka smēķētāji bija 2,5 reizes biežāk, nekā pelnījuši pelēkus matiņus, pirms smēķēšanas. Vai esat jau cig-free? Bravo! B12 piedevas vai citi B vitamīni, piemēram, jods un selēns, varētu veidot jūsu B12 līmeni, lai grays netiktu pārņemti. Pirms sākat popup B vitamīnu, piemēram, riekstu sviestu uzkodām, konsultējieties ar savu ārstu vai veselības aprūpes sniedzēju par ieteicamajām devām, iesaka Šahs.

Ja kāds no iepriekš minētajiem neizdodas būt jautājums, Ļaujiet dabai virzīties uz to. Jūs vienmēr varat ņemt vērā krāsu Betty Beauty krāsu komplekts matiem, kas atrodas tur (15 ASV dolāri amazon.com), lai mainītu procesu, ja nevēlaties dabiski vai bez pubes.

Pievērs uzmanību: