/ / Ko nozīmē, ja Jums ir viens no šiem 7 veidu vēdera sāpēm

Ko tas nozīmē, ja jums ir viens no šiem 7 veidu vēdera sāpēm

sieviete ar sāpēm vēderā

Kuņģa problēmas ir sliktākās, un dažkārt tās var būt neērts (mēs esam visi bija negaidīts caureja pirms, labi?). Bet ir dažāda veida sāpes, un katrs var piedāvāt ieskatu par to, kas patiešām notiek jūsu zarnās. Šeit ir daži no visbiežāk sastopamajiem kuņģa simptomiem un kādi tie varētu būt jums par jūsu veselību:

1. Dedzināšana jūsu krūtīs
Ko tas varētu būt: Acid reflukss
Ja Jums ir skābes refluksa, kuņģa skābes irteica Niket Sonpal, M.D., Ņujorkas Touro Medicīnas koledžas klīniskā profesora asistenta sēde. Lielākā daļa cilvēku piedzīvo degšanas sajūtu tieši zem krūšu kaula.

Ko darīt: Saka, ka nav neviena piemērota risinājumaSonpal. "Jūsu grēmas izraisīšanas pārtikas produkti ir tikpat individuāli kā jūs," viņš saka. Labā ziņa ir tā, ka, tiklīdz jūs sapratīsiet, kas jums traucē, to vajadzētu daudz palīdzēt, samazinot to no diētas. Jūs varat arī gulēt gulēt nedaudz atbalstīt (apmēram 15 grādu leņķī), lai palīdzētu saglabāt skābi jūsu kuņģī, kur tā pieder.

2. Pain ap jūsu vēders pogu
Ko tas varētu būt: Apendicīts
Ja rodas pievienošanas problēma, parasti tā sākas ar blāvām sāpēm tieši ap pogām. Tā kā tas pasliktinās, intensīva diskomforts virzīsies uz labo gūžas kaulu.

Ko darīt: Iegūstiet sevi un savu pietūkušo pielikumuslimnīca, ASAP. Apendicīts nozīmē, ka jums būs nepieciešama operācija, lai noņemtu šo sūkni. Ja jums to nav nekavējoties jāuztraucas, jums rodas risks, ka papildinājums izzudīs, kas ir ārkārtīgi bīstams. Negaidiet cerībās, ka sāpes mazināsies.

3. Asiņaina sāpes zem siksniņām
Ko tas varētu būt: Žultsakmeņi
Žultsakmeņi ir maz gabaliem holesterīna unŽults, kas var būt tik mazs kā zirņi vai tik liels kā golfa bumba. Neatkarīgi no izmēra, jūsu žultspūšļa šķēršļi izraisa asas sāpes, kas var pasliktināties pēc ēšanas.

Ko darīt: Diemžēl, estrogēns, kontracepcijas līdzekļi unvispārējā auglība ietekmē jūsu risku tos iegūt. "Būtībā sievietes ir predisponē jums par žultsakmeņiem," saka Sonpal. Ja viņiem ir problēma, un jūs esat Pill, runājiet ar savu gyno par alternatīvām dzimstības kontroles metodēm. Žultsakmeņi parasti nav iemesls lielām bažām, bet, ja tie turpina radīt problēmas, ķirurģija var būt iespēja.

4. Degšana kuņģī
Ko tas varētu būt: Peptiska čūlas
"Ja jums ir hroniskas sāpes katru dienu un tas irparasti ir sliktāks pēc ēšanas, tas ir klasisks simptoms čūla, "saka Sonpal. Atšķirībā no dedzināšanas, kas rodas krūšu kurvī, jūs jūtat, ka tas tiek sadedzināts jūsu zarnās.

Ko darīt: Pārtrauciet OTC sāpju meds, piemēram, ibuprofēnu, jo tās padara problēmas sliktāku. Apmeklējiet savu doc: atkarībā no čūlas smaguma, jums var būt nepieciešama meds vai pat operācija.

5. Pilna diskomforts un aicinājums aizbēgt uz vannas istabu
Ko tas varētu būt: Laktozes nepanesamība
"Ja cilvēks nevar ēst laktozi, tas nenotiekkoncentrēties uz konkrētu teritoriju, "saka Sonpal. "Viss jūsu vēderam jūtama diskomforta sajūta, jo tā patiešām ir maza zarnu problēma." Un diemžēl tas nav vissliktākais no tā. Šo diskomfortu izraisa gāzes un caurejas sajaukums, kas nozīmē - jūs to uzminējāt - sprādzienbīstams ceļojums uz vannas istabu.

Ko darīt: Pirmkārt, jums ir jāsaprot sava līmeņalaktozes nepanesamība. Jūs varētu būt pilnīgi labi ar dažiem picas gabaliņiem, vai arī viens saldējuma kodums var likt tevi pār malu. "Lai to pārbaudītu, es saku saviem pacientiem" Netflix un laktoze "," saka Sonpal. "Ir pāris glāzes piena, ielieciet izrādi un redzēt, kas notiek. Tad mēs ejam no turienes. "

6. Zarnu krampji un hroniska caureja
Ko tas varētu būt: Glutenju jutība
Ja Jums ir alerģija pret lipekli vai ir celiakija, pēc tam, kad esat ēdis ar lipekļa saturu, pamanāt vēdera uzpūšanos, gāzes un krampjus.

Ko darīt: Līdzīgi kā "Netflix un laktoze" metodi, testskā jūs reaģējat uz dažiem pārtikas produktiem, un apspriediet ar savu doc ​​par labāko veidu, kā tos novērst. Ja alerģija ir smaga, jūs varētu vēlēties iesaistīt uztura speciālistu, lai pārliecinātos, ka jūs joprojām saņemat pietiekami daudz barības vielu, kas jums nepieciešama.

7. asinis caureja, sāpes un drudzis
Ko tas varētu būt: Kolīts vai Krona slimība
Kopā ar gāzi, krampjiem un vēdera uzpūšanos, arī jūs varat redzēt asinis jūsu ķermeņa pusē kopā ar sliktu dūšu un drudzi. Nav smieklīgi.

Ko darīt: Konsultējieties ar savu ārstu, stat. Krona un kolīta abi darbojas smaguma pakāpē. Atkarībā no Jūsu, jūsu doc ​​var parakstīt pretiekaisuma meds vai ieteikt plašāku ārstēšanu. Katrā ziņā, labāk droši nekā atvainojamies. Abi apstākļi var jūs nogādāt slimnīcā, ja tas netiek pareizi vadīts.

Pievērs uzmanību: