/ / Jums var būt daudz vairāk rauga infekcijas jūsu nākotnē

Jums varētu būt daudz vairāk rauga infekcijas jūsu nākotnē

maksts ar rauga infekciju

Sabiedrības veselības aizsardzības amatpersonas mūs brīdinājaantibiotiku rezistences briesmas gadiem. Bet jaunie pētījumi parāda, ka cilvēki pamatā piespiež pirkstus savās ausīs un atsakās klausīties, un mūsu vagīnas maksā cenu.

Jauns pētījums publicēts 2007 JAMA konstatē, ka katrs no trim ārstiem izrakstaantibiotikas nevajadzīgi. Piemēram, antibiotikas (kas darbojas tikai pret baktērijām) neizdosies tupēt, ja Jums ir auksts (kas ir vīruss). Visvairāk satraucoši, ņemot pārāk daudz meds var novest pie vairāk omg-please-rezerves-my-ladyparts rauga infekcijas. Tas ir tāpēc, ka viņi nogalina veselīgas baktērijas maksts, dodot yucky sēnītēm iespēju izaugt vieglāk.

Tomēr problēma pārsniedz jūsu vag. Katru reizi, kad lietojat antibiotiku, jūs piešķirat saviem mikrobiem vēl vienu iespēju pārtraukt zāļu lietošanu. Tad, kad jums patiešām ir jālieto antibiotikas, lai teiktu, streptokoku, baktērijas ir pārveidojušās par superbugs, kas ir izturīgi pret narkotikām. Un, ja jūs joprojām lietojat antibiotikas, kad tās nav vajadzīgas, "lietas, kas ir kopīgas kā streptokoku vai a. . .Skraizēts ceļgalis atkal varētu nogalināt, "Pasaules Veselības organizācijas ģenerāldirektore Margareta Čana, M.D., iepriekš brīdināja WH. Yikes.

Pierakstieties Sieviešu veselības jaunajā biļetenā, lai tas notiktu, lai iegūtu populārākos stāstus un veselības mācības.

Kāpēc M.D.s dole kopējā 47 miljoni nevajadzīgu receptes gadā? Galvenokārt tāpēc, ka, tāpat kā kaķi un meža maisījumi, mēs lūdzam tos pēc vārda. Saskaņā ar redakcijas raksturojumu, ko veic pētījumu autori, ārstniecības personas nevēlas riskēt atsavināt pacientus JAMA. (BTW: šajos 47 miljonos Rx nav ietverti noteikumi, kas uzrakstīti steidzamos aprūpes centros, mazumtirdzniecības aptiekās vai zobārstu birojos. Tātad skaits, iespējams, ir vēl lielāks!)

Tātad, kā jūs aizsargāt savu vajadzijāju un pārējono jūsu bod? Nākamreiz, kad dodaties uz doc un viņš piedāvā izrakstīt antibiotikas sinusa infekcijām, vidusauss infekcijām, iekaisis rīkles, saaukstēšanās, bronhītu, astmu, alerģiju, gripu un pneimoniju (katram pētījumam četriem no desmit nevajadzīgiem skriptiem tiek izrakstīti šie augšējo elpošanas ceļu apstākļi), jautājiet, vai jums to tiešām ir nepieciešams. Iespējams, ka jūs varat izārstēt simptomus ar OTC meds vai pagaidīt dažas dienas, lai uzzinātu, vai jums ir labāka pati.

Pievērs uzmanību: