/ / Ko tas

Kas tas ir

Torrey DeVitto

Ja jūsu dzīve ir skārusi garīgās slimības, jūs zināt neuzsveramo svaru, ko tā var papildināt ikdienas mierā, lai līdzsvarotu savu karjeru, attiecības un personīgo labsajūtu.

Tieši tāpēc aktrise Torrey DeVitto no Skaistie mazie meļi un Chicago Med strādā ar Philosophy's Hope & Grace iniciatīvu, lai atbalstītu sieviešu garīgo veselību un labklājību visā pasaulē.

Mēs pieķērāmies Torrejam pirmdien, kad viņa un Sieviešu veselība galvenais redaktors Amy Keller Laird piedalījās ceremonijā, lai apgaismotu Empire State Building zaļo, atzīstot psihes veselības mēneša sākumu.

Amy Keller-Laird un Torrey DeVitto

"Mums ir jābūt vokālam par šiem jautājumiem, laimēs domājam par garīgām slimībām, piemēram, mēs domājam par salauztu plaukstas locītavu, "sacīja Torrejs." Kad jūs izsitat sāpēs no salauztas rokas, neviens par to nerunā. Jūs vienkārši dodieties uz slimnīcu un veiciet nepieciešamās darbības. Garīgā slimība ir tikpat reāla, pat ja to nevar redzēt, "viņa saka.

DeVitto, kas cīnās ar trauksmi, navsvešinieks ar problēmām, kā rīkoties ar garīgām slimībām kā profesionāla sieviete. "Kā sieviete, tik viegli ir marķēti kā dramatiski," viņa saka. Viņas padoms? Atrodiet savu drošo telpu (vai personu). "Man, zvana mana mamma patiešām palīdz nomierināt mani, kad es spiraling," viņa saka. "Lai kāds varētu runāt, vai tas ir terapeits, tavs brālis vai draugs, var būt tik pozitīva lieta." DeVitto cita labsajūta iet uz: meditāciju. Viņa saka, ka rituālu atrašana, kas dos jums mieru un laimi neatkarīgi no tā, cik mazs, iet tālu.

Ekskluzīva aptauja, ko veica Sieviešu veselība un NAMI konstatēja, ka 78% sieviešu ir aizdomasviņiem ir garīga slimība. "Garīgās slimības trūkums nenozīmē, ka esat vājš vai nespēj izturēties pret dzīvību," saka Torrejs. "Jums var būt garīga slimība un ar to jārīkojas, un tā joprojām ir spēcīga, pārliecināta sieviete."

Palīdziet mums mainīt dialogu par garīgajām slimībām, izplatot #WhoNotWhat par sociālo mediju un mainot savu Facebook vai Twitter profila attēlu. Plus, klausieties jaunāko epizodi no Nepārtraukts, mūsu iknedēļas podcast, lai dzirdētu mūsu galvenais redaktors Amy Keller-Laird un New York City Chirlane McCray pirmā dāma par viņu personīgo stāstu par garīgajām slimībām.

Uzņemiet 2016. gada maija jautājumu Sieviešu veselība, tagad ir pieejami laikraksti, lai iegūtu padomus par to, kā palīdzētdraugs, kuram ir garīga slimība, padoms par to, kā atklāt diagnozi darbā, un vairāk. Piemēram, apmeklējiet mūsu garīgās veselības izpratnes centru, kur var atrast stāstus no īstām sievietēm, un uzziniet, kā jūs varat palīdzēt pārtraukt stigmatizāciju, kas saistīta ar garīgajām slimībām.

Pievērs uzmanību: