/ / Visslavenākā pāris uz Zemes runā par garīgo slimību

Visslavenākā pāris uz zemes runā par garīgo slimību

William un Kate

Lai gan daudzi cilvēki cīnās ar depresiju,trauksme un citas garīgas slimības, bieži vien ir grūti apspriest šos jautājumus tāpat kā jūs tērzējat par, teiksim, Prince George sanāksmē prezidents Obama nedēļas nogalē. Tieši tāpēc Kembridžas hercogs un hercogiene (a.k.a. Wills un Kate) un ingvera hottie Princis Harijs nesen paziņoja par jaunu aizraujošu iniciatīvu, lai risinātu stigmatizāciju, kas saistīta ar garīgajām slimībām.

Kampaņa Heads Together, kas tika nosaukta2017. gada Londonas maratona labdarības mērķis ir veicināt sarunas par garīgo veselību. Un, lai atzīmētu gadījumu, Britu karaliskā ģimene izlaida šo iedvesmojošo PSA, kas beidzas ar dažiem adorbs outtakes beigās:

Pierakstieties Sieviešu veselības jaunajā biļetenā, lai tas notiktu, lai iegūtu populārākos stāstus un veselības mācības.

Lai mainītu nacionālo sarunu par garīgo labklājību, The Royal Foundation un Heads kopā strādās ar vairākām Lielbritānijas labdarības organizācijām lai palielinātu informētību un palīdzētu cilvēkiemgarīgās slimības. Jo, kā nākamā karaliene mums atgādina (vienlaicīgi pierāda, ka viņa var uzņemt apmēram 1980 zilās sviedru grupas), "garīgā veselība ir tikpat svarīga kā fiziskā veselība". Harijs piebilst: "Mēs visi varam spēlēt savu spēku, runājot un klausoties katru cits un palīdz viens otram atrast atbalstu. "

Mēs nevarējām vairāk vienoties, tāpēc mēs esamuzsāka savu anti-stigmatisko kampaņu ar Nacionālo aliansi par garīgo slimību (NAMI). Pievienojies mūsu #WhoNotWhat sociālo mediju iniciatīvu un mainīt savu Facebook vai Twitter profila pic, lai saņemtu uz kuģa. Plus, klausieties jaunāko epizodi no Nepārtraukts, mūsu iknedēļas podcast, lai dzirdētu komēdiešus Sara Benincasa un WNBA All-Star čempionu Chamique Holdsclaw atvērt par viņu pašu cīņu par garīgo veselību.

Pievērs uzmanību: