/ / Ko Angelina Jolie netika mācījusi par krūts vēzi

Kas Angelina Jolie nedomāja mūs par krūts vēzi

Atpakaļ 2013. gada maijā, Angelina Jolie uzrakstīja spēcīgu op Ņujorkas Laiks par viņas lēmumu iegūt dubultu mastektomiju,ko viņa veica pēc pozitīvas testēšanas attiecībā uz kļūdainu BRCA1 gēnu (kas viņai radīja 87% risku attīstīt krūts vēzi un 50% risku attīstīt olnīcu vēzi). Iespējams, ka jūs jau to zinājāt, lai gan: Saskaņā ar jaunu pētījumu, trīs no četriem amerikāņiem ir informēti par Jolie dubultmastektomiju. Diemžēl tas, šķiet, nav tulkots jebkurā palielinātā zināšanā par krūts vēzi, tomēr: Jolijas dubultmastektomijas apzināšanās nav saistīta ar labāku izpratni par krūts vēža risku.

Pētījuma ietvaros pētnieki aptaujāja 2 752 pieaugušos,uzdodot viņiem vairākus jautājumus par Angelina Jolie stāstu, kā arī citus ar krūts vēzi saistītus jautājumus. No respondentiem, kas zināja par Jolie dubultmastektomiju, 47 procenti pareizi novērtēja savu krūts vēža risku samērīgā diapazonā (80-90 procenti)

</ Article>
Pievērs uzmanību:
2016-2017 sabrin97.org - Autortiesības uz tekstu, fotogrāfijām un video materiāliem, kas publicēti šajā vietnē, pieder to likumīgajiem īpašniekiem.