/ / Kā mani palīdzēja rakstīt par manu trauksmi un depresiju

Kā rakstīšana par manu trauksmi un depresiju man palīdzēja tikt galā

garīgās veselības izpratnes mēnesis

Kaut arī par to ne vienmēr tiek runāts tik atklāti, garīgās slimības ir diezgan izplatītas - faktiski, saskaņā ar aptauju, ko veicis Sieviešu veselība un Nacionālā garīgās slimības alianse, 78sievietēm ir aizdomas, ka viņiem ir viens, un 65 procenti ir diagnosticēti ar vienu. Tomēr joprojām pastāv milzīgs aizspriedums. Lai to pārtrauktu, mēs runājām ar 12 sievietēm, kas nodarbojas ar tādiem apstākļiem kā depresija, PTSS un daudz ko citu. Visu mēnesi mēs dalāmies ar saviem stāstiem.

Vārds: Kat Kinsman

Vecums: 43

Nodarbošanās: Pārtikas rakstnieks

Diagnoze: Trauksme un depresija

Trauksme ir man mūža garumā, un man patiesībā irgrāmata par to maijā. Tas ir stāvoklis, tādēļ tas nav tāds, kāds tas sākās kādā konkrētā laikā, lai es varētu atskatīties un saprast, kā dažādas lietas izpaudās. Un 14 gadu laikā man diagnosticēja klīnisko depresiju.

Kad es sāku CNN pārtikas vietu, es sāku rakstīt personīgi, un cilvēki pievērsa uzmanību. Tāpēc es aicinu to iznākt - tā bija pirmā reize, kad es uzrakstīju personisku eseju par depresiju.

Atbilde bija milzīga. Tas bija nekas, ko es varētu iedomāties. Tūkstošiem burtiski, tūkstošiem cilvēku rakstīja komentārus vai vēstules, sacīdami: "Ak, mans Dievs, man arī!" Pēc pāris gadiem es uzrakstīju eseju par trauksmi, un tā virzīja uz CNN. Tas lika man justies tik daudz kauns. Pirms es vienkārši nevarēju pati par sevi iziet uz ballīti, vai arī es cīnījos, jo esmu bijis fretting visu nakti vai kāds tas bija. Un tagad es daudz vairāk spēju pateikt cilvēkiem: "Lūk, kas notiek. Es novēlu tavai pusei, jo manas rokas bija kratīšanas, un es mēģināju ievietot acu zīmulis, un tas aizgāja pa visu vietu, jo man bija panikas lēkme. "

Intervējot šefpavārus, viņi sākturunājot par garīgajām slimībām - vai nu viņu pašu, vai kāds savā restorānā - un es sapratu, ka tas bija vairāk nekā vidējais iedzīvotāju skaits. Tāpēc es sāku šos pavāru ar problēmu projektu. Sievietes virtuvē ir daudz sliktākas nekā vīrieši. Ir tāda macho kultūra, ka viņiem ir divkārši jāstrādā, lai pierādītu sevi. Es veiku aptauju par projektu un saņēma 900 atbildes, un es īpaši dzirdi no sievietēm par depresiju un trauksmi.

"Es uzrakstīju essy par trauksmi, un tas devās uz CNN vīrusu."

Es vaicāju šefpavāriem, vai viņiem ir resursi, lai iet unsaņemt palīdzību, un viņi teica nē. Viņiem nav apdrošināšanas, un viņi nevar par to runāt darbā, jo viņi baidās no tā, ka viņi tiek uzskatīti par vājiem. Tāpēc es cenšos normalizēt lietas, jo es esmu persona, kas ir diezgan publiski un ir bijusi televīzijā. Tur ir tik daudz cilvēku, kas cieš. Es saņēmu piezīmi no kāda nesen - sieviete, kura zaudēja savu šefes vīru pašnāvībai. Esmu saņēmis piezīmes, jo es sāku to darīt. Tas ir tik visaptverošs. Es patiešām ceru, ka mums būs liela saruna par to, kas notiek.

Uzņemiet 2016. gada maija jautājumu Sieviešu veselība, tagad ir pieejami laikraksti, lai iegūtu padomus par to, kā palīdzētdraugs, kuram ir garīga slimība, padoms par to, kā atklāt diagnozi darbā, un vairāk. Piemēram, dodieties uz mūsu Garīgās veselības informēšanas centru, lai iegūtu vairāk stāstu, piemēram, Kat's, un uzziniet, kā jūs varat palīdzēt salauzt stigmati, kas saistīti ar garīgajām slimībām.

Pievērs uzmanību: