/ / Vai tev jādara tavs boss, vai tev ir garīga slimība?

Vai jūs sakāt savam bossi, ka jums ir garīga slimība?

garīgās slimības darbā

Ideālā pasaulē, atklājot garīgo slimību piedarbs nozīmē, ka jūs saņemsit atbalstu. Reālajā pasaulē tas ne vienmēr ir iespējams. Veiciet šīs darbības, lai pārliecinātos, ka izpaušana palīdz, nevis kavē jūsu karjeru.

Intervēšana
Nav nepieciešams piedāvāt jūsu diagnozi. Pētījumi liecina, ka uzņēmumi nelabprāt pieņem darbā kandidātus ar garīgiem traucējumiem. Un tas ir grūti pierādīt, ka jūsu veselība ir bijusi tā, kas jūs aizveda no darba, apgalvo Čads Saunderss, Kalifornijas advokāts, kurš specializējas diskriminācijas darba vietā.

Uz darbu
Runājiet, ja jums nepieciešama palīdzība. Pieprasiet tikšanos gan ar savu tiešo menedžeri, gan ar personālu, lai aprakstītu, konkrēti, to, ko jūs vēlaties, lai jūsu darbavieta varētu nodrošināt (piemēram, elastīgu grafiku, lai jūs varētu nokļūt terapijas sesijās). Uzrakstiet visu e-pastā, lai jums būtu pastāvīgs ieraksts.

ADA
Amerikāņi ar Likumu par izklaidi nevar aizsargātjūs pret ļaunprātīgiem kolēģiem, bet Vienlīdzīgas nodarbinātības iespēju komisija (EEOC) uzņemsies darba vietas aizskaršanas gadījumus. Dokumentu viss, pēc tam iesniedziet sūdzību EEOC.gov. (Pagājušajā gadā darbinieka labā iznāca 41% no visiem uzmācības gadījumiem).

Viena galīgā piezīme
ADA dod jums tiesības uz "saprātīgunaktsmītnes "(šis elastīgais grafiks), lai palīdzētu jums veikt savu darbu. Tomēr, ja jūsu slimība padara jūs nespēju paveikt darbu, kuru jūs darbojāt, jūsu darba devējam ir likumīgas tiesības ļaut jums doties.

Šis raksts sākotnēji tika publicēts 2016. gada maija numurā Sieviešu veselība, tagad ir pieejami kiosks. Iet uz mūsu Garīgās veselības informēšanas centru, lai iegūtu vairāk satura, kā tas ir, un lai uzzinātu, kā jūs varat palīdzēt salauzt stigmati, kas saistīta ar garīgajām slimībām.

Pievērs uzmanību: