/ / Atbildes uz garīgās slimības jautājumiem, kurus jūs esat pārāk baili uzdot

Atbildes uz garīgās slimības jautājumiem, kurus jūs esat pārāk baili uzdot

garīgās slimības jautājumi

Jautājumos par garīgām slimībām nav nekādu "mēmu" jautājumu, saka Joe Parks, M.D., Nacionālās uzvedības veselības padomes vecākais medicīnas padomnieks. Šeit viņš vērš uzmanību WH lasītāju bažas.

J: Vai es varu nodot savu garīgo slimību saviem bērniem?
A: Garīgi traucējumi ir sarežģīta kombinācijadaba un audzināt. Gēni spēlē lomu, bet bērni var arī uztvert uzvedību no jums, kas var palielināt viņu risku. Labākais veids, kā aizsargāt savu ģimeni, ir iegūt sev ārstēšanu.

J: Vai man pastiprināsies sliktāks stāvoklis vai, ja es uzlabosos, recidīvu?
A: Neārstēta, cilvēki mēdz pasliktināties. Bet ar pareizu aprūpi ir iespējams pilnībā atgūt - pat smagos gadījumos. Jūs varat uzlauzties uzbrukumiem pa ceļu (apmēram pusei cilvēku, kam diagnosticēta depresija, būs recidīvs, piemēram), tādēļ zvaniet savam ārstam otrajā vietā, par kuru esat noraizējies. Jo ātrāk saņemsiet palīdzību, jo efektīvāka tā būs.

J: Vai zāles tiešām maskē manus simptomus?
A: Garīgās slimības zāles darbojas vienādikā, teiksim, asinsspiediens meds darīt: apturot simptomus. Un jūs nevajadzētu teikt, ka šīs zāles ir "maskējoša" hipertensija. Nezināmu iemeslu dēļ dažu cilvēku garīgie traucējumi atgriezīsies pēc narkotiku kontrakcijas, bet citi nekad vairs netiks parādīti.

J: Apdrošināšana neaptver manas meds. Ko es varu darīt?
A: Apmeklējiet nepieciešamo.org programmu sarakstam, kas palīdz pacientiem maksāt par medikamentiem. Līdzīgi daudzas zāļu kompānijas tagad sadarbojas ar labdarības organizācijām, lai palīdzētu cilvēkiem segt Rx izmaksas; atrast sarakstu pie pparx.org.

Šis raksts sākotnēji tika publicēts 2016. gada maija numurā Sieviešu veselība, tagad ir pieejami kiosks. Iet uz mūsu Garīgās veselības informēšanas centru, lai iegūtu vairāk satura, kā tas ir, un lai uzzinātu, kā jūs varat palīdzēt salauzt stigmati, kas saistīta ar garīgajām slimībām.

Pievērs uzmanību: