/ / Labākie pārtikas produkti sievietēm viņu 20 gadu vecumā

Labākie pārtikas produkti sievietēm viņu 20 gadu vecumā

Kalcijs (un D vitamīns) kaulu veidošanai
Problēma: Šī ir jūsu pēdējā iespēja nostiprināt savu skeletu. Kad jūs hit 30, jūs esat diezgan daudz iestrēdzis ar to, ko jūs esat ieguvuši.

Fix: Izdzeriet divas astoņas unces glāzes vitamīnaD-stiprināts piens ar zemu tauku saturu katru dienu. Jūs saņemsiet 581 miligramu kalcija un piecus mikrogramus D vitamīna, perfektu barības vielu kombināciju, lai izveidotu izturīgus kaulus.

Brokoļi arī ir pelnījuši vietu jūsu izvēlnē. Tas satur cienījamu 43 miligramus kalcija uz katriem, kā arī mājās magnijs, K vitamīns un fosfors, un visi šie pētījumi liecina, ka jums ir liela nozīme, lai saglabātu jūs vertikāli no šejienes uz sociālo nodrošinājumu.

Atrodiet kaili brokoļi nepanesami garlaicīgi? Uzliek to ar gandrīz dekadentu slāpekli, kas ir izkusis zemu tauku cheddara gala kauliem draudzīgs trauks, saka ADA pārstāvis Kerijs Nevils, R.D.

Mikroviļņu ēdieni, kas gatavoti pēc laika
Problēma: Starp darbiem, draugiem, izstrādājot un mēģinot saglabāt zināmu sociālo dzīvi, kam ir laiks ēst, nemaz nerunājot ēst veselīgi?

Fix: Izvēlieties mikroviļņos draudzīgas maltītes, kuras vienā iepakojumā ir ideāls olbaltumvielu, ogļhidrātu un veggie līdzsvars (mums patīk Kashi saldā un sour chicken).

Parasti meklējiet šo kvalifikāciju, kadizvēloties iesaldētu svētku: 450 miligramus vai mazāk nātrija un ne vairāk kā trīs gramus kopējā un viens grams piesātināto tauku uz 100 kalorijām, saka Amerikas Dietoloģijas asociācijas pārstāvis Constance Brown-Riggs, R.D.

Bonuss: Harvardas zinātnieki atklāja, ka ikviena augu patēriņš, kas palielina ikdienas devu, samazina sirds slimību risku par 4 procentiem.

Liellopu gaļa sporta traumām
Neatkarīgi no tā, vai jūs bombardējat melno dimantu vai ieejat pārāk daudz labdarības 5-Ks, jūs septiņas reizēm visticamāk saplēšat ACL kā vīrieti tajā pašā vecuma grupā.

Fix: Liellopu gaļa. Tas ir ideāls muskuļu ēdiens, jo tas ir bagāts ar olbaltumvielām un kreatīnu

Pievērs uzmanību: