/ / 3 visbiežāk sastopamās ādas bojājumi

3 visbiežāk sastopamās ādas bojājumi

Celulīts
Nepieciešams vēl viens iemesls dzert ūdeni, uzlabotjūsu uzturu un sportu regulāri? Pirmais palielina ādas šūnas, palīdzot vienmērīgi izskatu celulītu; otrais var samazināt ķermeņa tauku saturu (mazāk tauku = mazāk iespēju celulītu); Trešais līdzeklis palīdz samazināt tauku daudzumu un veicina limfas drenāžu (kad limfas šķidruma balto asins šūnu atjauno, tie var veicināt celulīta parādīšanos). Pielāgojiet visus trīs jūsu dzīvē, un jums būs labi, ideāla āda.

Vienu dienu, jūs varat arī ārstēt problēmu zonu ar krēmu, kurā ir kofeīns, kas ir vairāk nekā noteikts, un kas palielina tauku metabolismu un samazina tūsku, izšķiežot lieko šķidrumu. Mēģiniet Clarins Body Lift celulīta kontrole ($ 68, clarins.com). Lai iegūtu vēl labākus rezultātus, apsveriet Bliss Fatgirlslim Lean mašīna (145 $, blissworld.com); uz zonu vienkārši piestipriniet kofeīnu saturošo nostiprinošo krēmu, pēc tam izmantojiet mašīnu, lai maigi paceltu un masāžas ādu vakuuma blokā, kas veicina apriti un izlīdzina ādu.

Ja jūs meklējat ievest lielos lielgabalos,Celulāze - diezgan nesāpīga (pateicoties anestēzijas ārstēšanai) ārstēšanai, kas ietver lāzera caurules ievietošanu ādā, lai vispirms izkausētu taukus un pēc tam izjauktu šķiedru joslas, kas to satvertu, ir visdaudzsološākā biroja iespēja. Jums būs nepieciešama tikai viena sesija, kuras izmaksas ir aptuveni no 2500 līdz 5000 ASV dolāru apmērā uz ārstēšanas vietu (eksperti ir redzējuši 75% samazinājumu celulitam, kas, domājams, ir pastāvīgs, bet tāpēc, ka ārstēšanu nesen apstiprināja FDA, ilgtermiņa efekti vēl nav zināmi.)

Rētas
Saule ir rēta arāņu ienaidnieks: UV starojums var novērst krāsas izbalēšanu. Tātad, vienu gadu pēc rētas saskrāpšanas, uzklāj to ar drēbēm, pārsēju vai sauļošanās līdzekli. Jūs varat palīdzēt saplacināt un atvieglot zīmi, valkājot silikona-želejas spilventiņu (piemēram, ScarAway Silicone Scar Sheets, $ 20, pie Walgreens) virs platības astoņus līdz 12 nedēļām vai berzējot Mederma Advanced Scar Gel (19 USD aptiekās), kas satur rētu samazinošu sīpolu ekstraktu, reizi dienā vismaz astoņas nedēļas. (Vecākām rētām, lai to redzētu, jums būs jāizmanto no sešiem mēnešiem līdz gadam.)

Ja esat izveidojis keloīdu (uzbudināts, paceltsrēta, kas rodas, kad ķermenis pārprodukē kolagēnu), jūsu derms var samazināt to un nogalināt niezi, injicējot zonu ar kortizonu, kas samazina iekaisumu un bremzē kolagēna ražošanu. Šie šāviņi ir 100 ASV dolāri, un jums var būt vajadzīgi daži no tiem.

Strijas
Kad strijas ir jaunas un joprojām sarkanas, tāsvar ārstēt ar Rx retinoīdu produktiem, kas veicina kolagēna ražošanu un uzlabo ādas elastību. Lāzeri, piemēram, V-Beam vai impulsa krāsu lāzeris, var arī palīdzēt iztīrīt apsārtumu ar jaunām zīmēm; izmaksas ir no 750 līdz 1000 ASV dolāriem par ārstēšanu. Divkāršie lāzeri efektīvi samazina vecās strijas, stimulējot kolagēna ražošanu. Cena par ārstēšanu ir 750 ASV dolāri, un jums būs vajadzīgi pieci.

Pievērs uzmanību: